Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Horoskop na január: Aký začiatok roka vás čaká? Pripravte sa na zaujímavé zmeny, prídu skôr, ako si myslíte!

04.01.2016 Casprezeny.sk

Pozrite sa, čo si pre vás hviezdy prichystali na január a akou nohou vstúpite do nového roka.

Čo vás čaká a neminie v januári? Čo vás čaká a neminie v januári?

Vstúpili sme do nového roka a vyzerá to tak, že nás v ňom čaká veľa nového. Niekto ešte bude musieť dokončiť, čo začal v roku 2015, ale kolesá sa už pomaly začínajú hýbať dopredu, hlavne v oblasti vzťahov.

Baran

Milí Barani, nový rok bohužiaľ neprivítate v tom najlepšom psychickom rozpoložení. Každodenný život vám prinesie niekoľko nepriaznivých zvratov, ktoré skomplikujú vašu súčasnú situáciu. Aj keď nakoniec všetko zvládnete na výbornú, v priebehu mesiaca január vás čakajú mnohé nepríjemné zážitky. Akékoľvek závažné rozhodnutie týkajúce sa vašej budúcnosti si pre istotu nechajte na nejaké vhodnejšie obdobie.

Býk

V oblasti komunikácie nebudete mať konkurenciu. Svoje okolie prekvapíte najmä tým, s akou ľahkosťou dokážete presadzovať svoje myšlienky a nápady. Bez problémov si obhájite aj také veci, kvôli ktorým by vás inokedy odsúdili. Zelenú dostanú aj tí, ktorí sa chcú ďalej vzdelávať, naskytne sa im totiž ojedinelá možnosť, ako si splniť svoj celoživotný sen. Nezabúdajte na pravidelný odpočinok.

Blíženci

Ľudia okolo vás si zrejme budú myslieť, že s vami nie je žiadna sranda. Vy sa ale mienite zaujímať predovšetkým o svoju sľubne sa rozvíjajúcu kariéru a všetko ostatné viacmenej pustíte z hlavy. Pripravte sa však na to, že rodina ani priatelia neprejavia príliš veľa pochopenia. Ak sa chystáte vyraziť niekam do vzdialenejších oblastí zemegule, január je priam ideálnym mesiacom na realizáciu tohto plánu.

Rak

Väčšina Rakov pocíti nutkavú túžbu pomáhať tým, ku ktorým sa život nezachoval príliš ústretovo. Rodina vás v týchto aktivitách maximálne podporí, vy si však dávajte veľký pozor na to, aby ste nenarazili na prefíkané osoby, ktoré sa pokúsia zneužiť vašu dobrotu. Ak prekonáte svoj strach a verejne predstavíte dobrý nápad alebo nejaký výrobok, môžete sa už čoskoro dočkať obrovských úspechov.

Lev

Január zasvätíte prevažne pracovným záležitostiam. Ak budete pozorne sledovať okolité dianie, určite nezmeškáte jedinečnú možnosť na výrazný posun vo svojej kariére. Úradné procedúry, ktoré v poslednej dobe trochu stagnovali, sa rýchlo pohnú dopredu, aj keď trochu nečakaným smerom. O prekvapenie rozhodne nebude núdza. Zbavíte sa aj niektorých nepríjemných povinností, ktoré vám komplikovali život.

Panna

Už čoskoro zistíte, že dôvod na úsmev sa vždy nájde. Váš život sa posunie na oveľa lepšiu úroveň, čo sa dotkne najmä finančnej oblasti. Vďaka skvelému nápadu mnohonásobne vylepšíte svoj finančný rozpočet a ešte si vytvoríte pomerne slušnú finančnú rezervu. Budete doslova nabití obrovským množstvom neutíchajúcej energie, čo pár lenivých jedincov vo vašom okolí doženie do zúfalstva.

Váhy

Mnohí ľudia vo vašom okolí rýchlo vycítia, akou životnou múdrosťou vlastne disponujete a začnú sa na vás obracať so žiadosťou o pomoc. Pokiaľ sa nenaučíte v pravý čas hovoriť nie, stanete sa obeťou syndrómu vyhorenia. Zrejme vám prospeje nejaký kurz asertivity, tam získate potrebné zručnosti. Venujte sa intenzívnemu štúdiu toho, čo vás už dlho zaujíma, výsledný efekt môže byť celkom zaujímavý.

Škorpión

Hoci v súkromí dokážete zažiariť ako skvelý spoločník, verejné podujatia vás vôbec nelákajú. Priatelia sa budú predbiehať, ktorému sa podarí zlákať vás na návštevu najrôznejších netradičných udalostí, vy sa však dokážete zo všetkého šikovne vyhovoriť. Síce budete schopní konverzovať prakticky o čomkoľvek, osobným debatám sa radšej diplomaticky vyhnite. Venujte pozornosť svojim blízkym.

Strelec

Pár dní voľna vám rozhodne prospeje. Nemá zmysel, aby ste sa kvôli tomu trápili výčitkami svedomia, každý občas potrebuje na chvíľu vypnúť. Ak na vás budú niektorí príbuzní tlačiť, aby ste im neustále venovali svoju pozornosť, dajte im taktne najavo, že potrebujete nejaký čas aj sami pre seba. Túžbu po slobode a nezávislosti vystrieda neodolateľná chuť zdieľať priestor s milovanou osobou.

Kozorožec

Priazeň hviezd v milostnej oblasti so sebou prinesie aj malý problém, nezostane vám totiž dosť energie na to, aby ste sa mohli v maximálnej možnej miere venovať svojej profesii. Našťastie sa to zaobíde bez väčších ťažkostí. Dajte si pozor na podvodníkov, ktorí sa vás budú snažiť nalákať na veľmi výhodnú investíciu. Nepríjemných povinností sa zbavte čo najskôr, uľavíte tým svojej už aj tak dosť preťaženej psychike.

Vodnár

Začiatok roka prinesie najmä podnikavým Vodnárom niekoľko lákavých pracovných príležitostí, úspech však závisí predovšetkým na vašom prístupe. Túžbu po spoločenskom živote vôbec nemusíte potláčať, so svojou polovičkou sa určite dokážete dohodnúť na všetkom podstatnom. Koncom mesiaca vás môže postihnúť zvýšená miera precitlivenosti, niektoré udalosti vás zrejme zasiahnu oveľa hlbšie, než ste zvyknutí.

Ryby

Konečne si uvedomíte, že z vás niektorí jedinci zámerne robia úplného hlupáka a pripravíte si pre nich elegantnú pomstu. Ďalej vás už za nos rozhodne nikto ťahať nebude. Nájdete si trochu viac času na svoje záľuby, čo vám urobí nesmiernu radosť. Váš partner možno nevie dávať najavo svoje city, to ale vôbec nemusí znamenať, že vás nemá rád. Nečakaná návšteva starých dobrých priateľov vás poteší.

Tlačiť Diskusia
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE