Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Obľúbený hrnček o vás prezradí viac, ako ste si mysleli: Urobte si bleskový test a nebudete sa stačiť čudovať!

06.01.2016 Casprezeny.sk

Neskryjete to! Čo o vás prezradí obľúbený hrnček? Urobte si bleskový osobnostný test a zistíte o sebe pravdu.

Čo o vás prezrádza obľúbený hrnček? 2 obrázky vo fotogalérii Čo o vás prezrádza obľúbený hrnček?

Obľúbený hrnček, jeho farba a tvar prezrádzajú veľa o vás a vašej osobnosti. Takisto aj oblečenie, kabelky, topánky dokážu odhaliť, akí ste vo svojom vnútri, ako sa správate v práci či vo vzťahoch, po čom tajne túžite, o čom snívate... Otestujte si to v praxi - a hneď teraz!


Ktorý je váš?

Vyberte si zo zoznamu ten, ktorý vás najviac vystihuje a prečítajte si, čo o vás prezrádza.

Jednofarebný bez motívov

S bodkami

Z kovu

Zo skla

S farebnými prúžkami

S kvetinkami


1. Jednofarebný hrnček bez motívov

Uprednostňujete jednoduchosť, neradi veci komplikujete, ste skôr zdržanliví a vyhýbate sa extravagancii. Neplytváte slovami, ste trochu uzavretí, presne viete, kedy a ako prehovoriť. Vyhýbate sa konfliktom, snažíte sa robiť kompromisy. Túžite po sebavyjadrení, občas ste voči sebe až prehnane kritickí. Hľadáte rovnováhu a harmóniu vo všetkých oblastiach života. Občas sú vaše dni trochu nudné a jednotvárne, ale to vám vôbec nevadí. Aj vo vzťahoch hľadáte istotu, partnerov nestriedate. Ak nájdete pravú lásku, snažíte sa ju zachovať a chrániť.


2. Hrnček s bodkami

Bodky sú trendy, najmä biele na červenom hrnčeku. Každému pripomenú obľúbenú sladkosť a vyčaria úsmev na tvári. Ľudia, ktorí pijú z čierneho hrnčeka s bielymi bodkami majú radi všadeprítomný poriadok a harmóniu. Ak teda milujete bodky, sú bodky rovnako veľké. V živote máte veľa šťastia, aj keď to občas cítite presne naopak. Užívate si život, viete využiť šance, ale v mladosti vám ujde veľa vecí, ktoré chcete naraz dohnať v strednom veku. Čím farebnejší je váš hrnček, tým častejšie sa usmievate. Disciplinovanosť vám neprekáža v tom, aby ste boli k druhým milí a ústretoví.


3. Hrnček z kovu

Tento typ hrnčeka je obľúbený najmä u mužov, hlavne nenápadne, hlavne neupozorniť na nič osobné. Dôležité pre majiteľa je aj to, že udržiava teplo lepšie ako hrnček z porcelánu. Kov je symbolom tvrdosti, majiteľ v ceste za svojím cieľom nepozná žiadne prekážky. Súkromný život s pracovným zlaďuje rozumne, bez väčších problémov. Pomáha mu v tom vnútorná vášeň a silná osobnosť, aj keď občas by si mal viac všímať potreby svojich najbližších. Ciele chce dosahovať rýchlo, občas sa preto stane, že svoj boj predčasne vzdá a hľadá novú cestu. V jeho živote je veľa protikladov, citový život je veľmi premenlivý, raz je hore, inokedy dole. Jedno je však isté. Za každých okolností si stojí za svojím.

Obľúbený hrnček, jeho farba a tvar prezrádzajú veľa o vás a vašej osobnosti. 2 obrázky vo fotogalérii Obľúbený hrnček, jeho farba a tvar prezrádzajú veľa o vás a vašej osobnosti.


4. Hrnček zo skla

Priehľadný, sklenený, čistý, bez zbytočných motívov a prehnaných farieb. Jeho majiteľ nemá čo skrývať. So všetkým sa rád podelí, ak má s niekým problém, povie mu to priamo a nedusí v sebe výčitky a hnev. Snaží sa veci hneď riešiť, nie ich odkladať na neurčito. Okrem toho je veľmi praktický a odvážny, v tímovej spolupráci sa ukáže jeho kreativita, prichádza s novými nápadmi, vždy má pred sebou jasný cieľ a to isté vyžaduje aj od kolegov. Aj keď o nápady nemá núdzu, ich realizáciu radšej prenechá druhým. Ak niekto zneužije jeho veľkorysosť, vie sa bez výčitiek svedomia pomstiť. Jeho pracovitosť a inteligencia ho posúvajú po kariérnom rebríčku nahor a jeho túžba po vedomostiach nezhasína ani v staršom veku.


5. Hrnček s farebnými prúžkami

Priťahujú vás prúžky? Nemáte problém začínať odznova, meniť sa, prispôsobovať, striedate nálady, každý deň ste iní. Jedno sa však nemení: váš skvelý zmysel pre humor, ste totiž rodení zabávači! Vaša nálada je ale veľmi premenlivá a okolie často nevie, čo má očakávať. Smútok či smiech? Vaše nálady, city a vrodená túžba starať sa o druhých vás nútia, aby ste analyzovali svoje myšlienky. Neustále hľadáte vnútorný aj vonkajší mier, pokoj a pohodu. Ak neviete nájsť harmóniu, ľahko upadáte do depresií. Váš život sa neustále mení - často striedate zamestnanie, bývanie aj partnerov. S prúžkovaným hrnčekom v ruke je isté, že sa s vami chce spriateliť množstvo ľudí.


6. Hrnček s kvetinkami

Malé kvietky, veľké kvety, more kvetov - na tom vám nezáleží, hlavne aby boli! Ste dobrý človek, máte láskavé srdce, milujete, ak sú okolo vás všetci šťastní, aspoň tak ako vy! Máte veľmi otvorenú osobnosť. Aj keď si nestíhate pravidelne kupovať čerstvé kvety, váš veselý hrnček vám ich aspoň sčasti vynahradí. Vždy máte veľa energie, ste plní života a skvelých nápadov, ste zmyselní a sympatickí. Milujete umenie a veľký talent v sebe často objavíte až v strednom veku. Snažte sa nájsť harmóniu, byť nezištní, všímajte si svoje okolie a dávajte si pozor, aby vašu láskavosť nezneužívali. Vašou slabou stránkou je neporiadnosť a márnivosť, ktorá vás neopúšťa ani v zrelom veku.


Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE