Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

4 jasné signály, že do vás nie je zamilovaný: Ak si na partnerovi všimnete TOTO, utekajte, kým je čas!

06.01.2016 Casprezeny.sk

Už nemá zmysel zatvárať oči. Tieto znaky vám jasne prezradia, že do vás nie je zaľúbený. Čím skôr ho odhalíte, tým lepšie!

Je dôležité nájsť rovnováhu, ktorá dvojici najviac vyhovuje. Je dôležité nájsť rovnováhu, ktorá dvojici najviac vyhovuje.

Ako je to u chlapov zvykom, väčšina z nich slovami šetrí, najmä pokiaľ ide o city. To, či sú do vás zaľúbení, môžete odhaliť nanajvýš z ich správania. Aj keď si to často vôbec nevšimnú, ich gestá prezrádzajú viac, ako by možno chceli.

Samozrejme, rovnako to platí aj u žien, ale tie sú na jemné náznaky citlivejšie a dokážu lepšie odhadnúť, aká je pravda. Tak ľúbi vás či nie?

1. Málo telesného kontaktu

O vzťahu veľa prezrádza to, ako často sa dvojica dotýka. Rád vás hladká, bozkáva? Občas vám dá pusu na čelo, drží vás na prechádzke za ruku? Ak áno, je odhalený. Ak máte pocit, že vám telesná blízkosť chýba, možno by ste sa mali nad vzťahom zamyslieť. Je však dôležité, aby ste sa snažili hľadať príčinu problémov na oboch stranách.

2. Zlá pamäť

Stane sa, že vám partner celý deň nezavolá, nezháňa vás, nezaujíma ho, kde ste a čo práve robíte? A keď sa konečne ozve, vyhovára sa, že na to jednoducho zabudol? Keď chlap ženu naozaj miluje, snaží sa jej byť nablízku, počuť jej hlas a väčšinou ho úprimne zaujíma, ako sa má a čo práve robí.

3. Všetko je dôležitejšie ako vy

Samozrejme, byť vo vzťahu neznamená obetovať mu maximum času vrátane záľub a priateľov. Je však dôležité nájsť rovnováhu, ktorá dvojici najviac vyhovuje. Doprajte mu vlastný priestor. Trávite priveľa času oddelene? Ruší váš spoločný program na poslednú chvíľu? Chodí všade sám? Ak áno, nie je to dobré znamenie.

4. Nedostatok empatie

Keď je človek smutný a niečo ho trápi, pomôže mu, keď si ho niekto vypočuje a objíme. Ak vás partner podrží aj v ťažkých chvíľach a môžete sa na neho vždy spoľahnúť, ste pre neho dôležití. Ak vaše problémy zľahčuje a počas rozhovorov je večne duchom neprítomný a mrzutý, pravdepodobne ho otravujete a ste pre neho záťažou. Nuž, v takom prípade s jeho láskou niečo nebude v poriadku...

+ 1

Pravda vyjde najavo v posteli

Najviac o vašom vzťahu prezrádza práve to, čo sa deje za dverami spálne. Sústreďuje sa len na svoje potreby alebo mu záleží na predohre, vašom pohodlí, orgazme? Odpoveď prezradí, ako to s jeho láskou naozaj je.

Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE