Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Trápia vás problémy s pleťou? Jednoduché pravidlo 5:2 s ňou urobí zázraky! Ako to funguje?

07.01.2016 bes

Vyskúšajte túto kúru a vaše problémy s pokožkou budú minulosťou.

Mejkapová diéta urobí s pleťou zázraky. 3 obrázky vo fotogalérii Mejkapová diéta urobí s pleťou zázraky.

Dermatológovia odporúčajú novú schému starostlivosti o pleť, ktorej podstatou je pravidlo „5:2“. Čo to presne znamená?

Je to celkom jednoduché – 5 dní v týždni sa líčte, ako ste zvyknuté a zvyšné dva dni ju nechajte oddychovať. Presnejšie voľne dýchať. Čoraz viac lekárov vo Veľkej Británii odporúča pacientkám s problematickou pleťou toto jednoduché pravidlo starostlivosti o pokožku. Na 2 dni v týždni sa treba zriecť všetkých produktov dekoratívnej kozmetiky.

Na 2 dni v týždni sa treba zriecť všetkých produktov dekoratívnej kozmetiky. 3 obrázky vo fotogalérii Na 2 dni v týždni sa treba zriecť všetkých produktov dekoratívnej kozmetiky.

Výsledky vidieť už po mesiaci!

Najlepším dôkazom účinnosti tejto kúry bude vaša pleť. Póry, ktoré ste pravidelne upchávali mejkapom, sa budú môcť opäť voľne nadýchnuť a obnovia sa prirodzené procesy obnovy pleti. Bude produkovať viac vlastného kolagénu, čo sa prejaví na jej hladkom a žiarivom vzhľade. Citlivá pokožka bude menej dráždená zložkami v mejkape. Oplatí sa vyskúšať - obnovená, mladšia a menej problematická pokožka je záležitosťou jedného mesiaca!

Obnovená, mladšia a menej problematická pokožka je záležitosťou jedného mesiaca! 3 obrázky vo fotogalérii Obnovená, mladšia a menej problematická pokožka je záležitosťou jedného mesiaca!

Tlačiť Diskusia (2)
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE