Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Sookie z Gilmoriek chudne jedna radosť! Zhodila už 23 kíl, na novej fotke by ste slávnu bacuľku nespoznali

05.01.2016 Casprezeny.sk

Zhadzuje kilá jedna radosť! Slávna bacuľka Sookie zo seriálu Ženy z rodu Gilmorovcov prešla veľkou zmenou, dnes je z nej iná žena.

Kuchárka Sookie (vľavo), ako si ju pamätáme. 9 obrázkov vo fotogalérii Kuchárka Sookie (vľavo), ako si ju pamätáme.

Kuchárka Sookie zo seriálu Ženy z rodu Gilmorovcov vyzerá po rokoch jednoducho fantasticky! Pri pohľade na jej aktuálne fotky je jasné, že slávna bacuľka naďalej pokračuje v chudnutí a jej snaha prináša skvelé výsledky.

Takto vyzerala v júli 2014. 9 obrázkov vo fotogalérii Takto vyzerala v júli 2014.

45-ročná herečka, komediantka a najnovšie aj módna návrhárka Melissa McCarthy prešla neuveriteľnou premenou. Odkedy sa pred pol rokom pustila do zhadzovania tukových vankúšikov, zhodila takmer 23 kíl. A v chudnutí chce pokračovať ďalej. Jej skúsenosti a pevná vôľa inšpirujú milióny žien na celom svete, ktoré sa takisto rozhodli konať. Melissa je pre nich vzorom, ako dostať zo seba to najlepšie.

Melissa McCarthy chcela schudnúť kvôli deťom. 9 obrázkov vo fotogalérii Melissa McCarthy chcela schudnúť kvôli deťom.

Herečke nezáleží na dokonalej postave, k zmene ju prinútili deti. Jej hlavným cieľom je byť zdravá a mať dostatok energie na svoju rodinu. "Uvedomila si, že nie je taká zdravá, ako by mohla byť. Chce byť príkladom pre svoje deti a vidieť svojich vnukov vyrastať," prezradil jeden z jej blízkych priateľov. Herečka má dve deti, Georgette (4) a Vivian (7), ktoré porodila manželovi Benovi Falconemu.

Melissa McCarthy 9 obrázkov vo fotogalérii Melissa McCarthy

Melissa naposledy zavesila na svoju sociálnu sieť fotografiu, na ktorej stojí pred vianočným stromčekom a vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým. Čo na ňu poviete?

 

I put my Le Meow sweater on the @hsn teddy bear ornament. All profits go to @stjude! This one is going home with me! #McCarthyonHSN

Fotka uverejnená používateľom Melissa McCarthy (@melissamccarthy),

Od skončenia nakrúcania Gilmoriek ubehlo 8 rokov a z nenápadnej Sookie sa vykľula úspešná herečka, nedávno uviedla svoju vlastnú kolekciu šiat, našla svoj štýl a vyžaruje z nej spokojnosť. A aké je tajomstvo jej úspechu? "Jednoducho som sa prestala trápiť," prezradila Melissa. "Je to zvláštne, ale ak prestanete byť také nervózne a upäté, chudnutie začne fungovať."

 

@amymorrisonhsn is an absolute force of nature!! http://gohsn.co/9zFC #McCarthyonHSN

Fotka uverejnená používateľom Melissa McCarthy (@melissamccarthy),

Melissa nerobí nič radikálne. Začala si dávať pozor na svoj jedálniček, dopraje si stravu bohatú na bielkoviny, uhľohydráty obmedzila na minimum a neje chlieb ani cestoviny. Jej cieľom nie je drasticky schudnúť, ale žiť zdravšie.

 

My #JonStewart dress....see it tonight on @TheDailyShow 11p on Comedy Central. #SpyMovie Press Tour

Fotka uverejnená používateľom Melissa McCarthy (@melissamccarthy),

Tlačiť Diskusia (4)
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE