Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Ako si opticky zvýrazniť slabé a riedke mihalnice? Keď nezaberá ani špirála, spoľahnite sa na malý trik

11.01.2016 Beata Suchá

Čitateľka Eva sa nás opýtala, či existuje nejaký šikovný trik, ktorý by jej pomohol zvýrazniť riedke a slabé mihalnice.

Pri kúpe špirály sa riaďte hlavne svojím typom mihalníc, nie reklamou či kamarátkou. 2 obrázky vo fotogalérii Pri kúpe špirály sa riaďte hlavne svojím typom mihalníc, nie reklamou či kamarátkou.

Kozmetička Anna Margušová radí:

Odpoveď znie – medziriasna linka! Vyberte si najtenšiu možnú ceruzku na oči a veďte ju pozdĺž línie rias čo najbližšie ku korienkom. Vejárik mihalníc bude pôsobiť hustejšie. Na noc odporúčam sérum na podporu rastu a spevnenie rias.

+ 2 šikovné triky slávnych žien:

Oddelené riasy Keiry Knightley za 3 minúty

Aby sa vám na riasach netvorili hrudky, stačí riasenku pred použitím jemne utrieť do obrúska. Vyhnete sa tak podráždeným očiam aj rozmazaným fliačkom okolo nich.

Perfektné linky Dity Von Teese za 4 minúty

Že nemáte trpezlivosť ani presnú ruku? Kúpte si tekuté linky, pracuje sa s nimi naozaj ľahko. Najprv celé viečko orámujte bodkami a potom ich spojte. Ešte raz obtiahnite.

Ako si vybrať najlepšiu maskaru?

Pri kúpe špirály sa riaďte hlavne svojim typom mihalníc, nie reklamou či kamarátkou. Poradíme vám, aký typ si vybrať, ak máte riasy:

Neposlušné

Vaše riasy potrebujú učesať a zdôrazniť štruktúru. Na tento účel sú vhodné pružné gumové kefky s jemnými výstupkami a so zašpicateným koncom, ktoré prečešú každú skríženú mihalnicu. Vďaka objemovej špirále budú vaše riasy pôsobiť hustejším dojmom. 2 obrázky vo fotogalérii Vďaka objemovej špirále budú vaše riasy pôsobiť hustejším dojmom.

Dlhé

Máte dlhé, ale nie veľmi husté riasy? Objemová špirála je to pravé. Pre ešte lepší výsledok môžete použiť hrebienok na mihalnice. Alternatívou sú maskary s hrebienkom namiesto kefky.

Rovné

Pred nanesením maskary použite kliešte na mihalnice. Lepší tvar dosiahnete, ak farbu začnete nanášať tesne pri korienkoch. Zamerajte sa na riasenky, ktoré precízne oddelia a obalia každú riasu. Superobjemové špirály vyzerajú na tomto type mihalníc neprirodzene.

Riedke

Vďaka objemovej špirále budú vaše riasy pôsobiť hustejším dojmom. Farbu nanášajte od vnútorného kútika oka k vonkajšiemu a pri ťahaní kefky nahor pohybujte rukou sprava doľava a späť. Tým si dodatočne pridáte na dĺžke aj objeme. Odporúčame hnedú špirálu namiesto čiernej.

Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE