Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Strach o vás povie všetko! Čoho sa v živote najviac bojíte? Rýchly test odhalí nepríjemnú pravdu

10.01.2016 Casprezeny.sk

Spoznajte sa trochu lepšie vďaka bleskovému testu. Zistite, čo o vás prezrádza váš najväčší strach.

Čoho sa najviac bojíte? Strach o vás povie všetko. 4 obrázky vo fotogalérii Čoho sa najviac bojíte? Strach o vás povie všetko.

To, čoho sa bojíte, naznačuje veľa o vašej osobnosti aj o tom, čo sa pred svetom snažíte ukrývať. Zistite, čo prezrádza a ako ho konečne poraziť!

Bojíte sa stretnutia s cudzími ľuďmi

Človek, ktorý sa nerád stretáva a komunikuje s neznámymi ľuďmi, je väčšinou uzavretý, skromný, bojí sa, že ho nebudú mať radi a neprijmú medzi seba. Ovláda ho strach z toho, že si o ňom druhí vytvoria zlú mienku a nebude im sympatický. Takíto ľudia sú väčšinou veľmi láskaví, preto je veľká škoda, že je také náročné dostať sa k nim bližšie. Ak aj vy patríte medzi nich, snažte sa trochu uvoľniť, nebuďte na seba takí prísni, znížte svoje očakávania a pracujte na vzťahoch so svojimi blízkymi.  Obohatia váš svet, a keď postupne prekonáte svoj strach, veľmi sa vám uľaví.Nebojte sa nových ľudí, zážitkov, priateľov!

Bojíte sa pavúkov, netopierov, žiab

Strach zo zvierat je z veľkej časti iracionálny a vo väčšine prípadov ho nevyvoláva negatívna spomienka alebo hrôzostrašný zážitok s týmito živočíchmi. Jednoducho už samotný pohľad na pavúky, psy, dážďovky alebo žaby je pre niektorých ľudí odpudzujúci. Ak sa ich bojíte aj vy, ponorte sa do seba a snažte sa prísť na to, nakoľko je váš strach reálny. Uvažujte racionálne, o tom, aká je šanca, že vám pri stretnutí s týmito živočíchmi/zvieratami hrozí skutočné nebezpečenstvo. Ak sa ich bojíte aj vy, ponorte sa do seba a snažte sa prísť na to, nakoľko je váš strach reálny. 4 obrázky vo fotogalérii Ak sa ich bojíte aj vy, ponorte sa do seba a snažte sa prísť na to, nakoľko je váš strach reálny.

Bojíte sa samoty

Takíto ľudia sú väčšinou romantické a citlivé duše, ktoré napĺňajú vzťahy s druhými ľuďmi a láska - veľa, veľa lásky. Neustále o niečom snívajú, žijú vo svojom vlastnom svete. Boja sa odmietnutia, preto pôsobia nesmelo a hoci bytostne túžia po osudovej láske, s opačným pohlavím sa zoznamujú veľmi ťažko. Ak máte strach zo samoty, snažte sa získať čo najviac priateľov a vďaka tomu sa zvýši aj vaše sebavedomie. Z kvalitných vzťahov budete môcť čerpať odvahu aj energiu. 4 obrázky vo fotogalérii Z kvalitných vzťahov budete môcť čerpať odvahu aj energiu.

Bojíte sa budúcnosti

Strach z budúcnosti dokáže poriadne potrápiť aj toho najracionálnejšieho človeka. Stačí, ak zažijete sklamanie v práci, vo vzťahoch, v manželstve... So životnými prehrami sa ťažko zmieruje a ešte ťažšie sa dá udržať pozitívny pohľad na svet. Ak ste smutní a pri zmienke o budúcnosti vás oblieva studený pot, sústreďte sa radšej na svoje úspechy, zručnosti, skúsenosti, pozitívne vlastnosti a na všetko, čo ste doteraz vďaka svojej šikovnosti dosiahli. Nebojte sa zmien, skúšajte v živote nové veci, aby ste zistili, čo všetko vlastne dokážete. Budete prekvapení!

Tlačiť Diskusia