Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Ako býva Alena Ďuránová zo seriálu Divoké kone: Byt ako z katalógu? Zabudnite!

10.01.2016 dan

"Náš bytík v Košiciach momentálne zíva prazdnotou, lebo sme sa kvôli mojej práci s mužom a dcérkou Emou presťahovali do podnájmu v Bratislave," hovorí herečka Alena Ďuránová (34).

Ako býva Alena Ďuránová? 2 obrázky vo fotogalérii Ako býva Alena Ďuránová?

"Hľadáme však nový väčší byt, aby naše babky a dedkovia, keď prídu k nám na návštevu, v ňom mali svoje izbičky a cítili sa tu ako doma.

Momentálne sme stále zahrabaní v inzerátoch rôznych realitiek a každú chvíľu beháme po obhliadkach. Veľmi sa na nový byt tešíme, lebo sme prepadli štýlu vintage a už sa nevieme dočkať ako si ho pekne zariadime.

Jedno však viem istotne. V našom byte určite nebudem stále chodiť s prachovkou v ruke a nebude vyzerať ako sterilná nemocnica. Nejaká tá smietka či plyšák na zemi mi určite vadiť nebude. Pri Emke som totiž zistila, že poriadok v byte nie je až taký dôležitý. Emka priniesla do ich vzťahu ďalší príval lásky. 2 obrázky vo fotogalérii Emka priniesla do ich vzťahu ďalší príval lásky.

Jej je úplne jedno kedy som naposledy utierala prach. Preto sa radšej ako upratovaniu snažím, aby u nás doma vládla pohoda a ozýval sa smiech."

Tlačiť Diskusia (2)
NEPREHLIADNITE