Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Jenna Dewan Tatum bonzovala na sexi manžela: Čoho je schopný, keď ženu naozaj miluje? Tomu neuveríte!

09.01.2016 Casprezeny.sk

Charizmatická dvojica z prvej časti úspešného filmu Let´s Dance je spolu šťastná už niekoľko rokov. Aké je ich tajomstvo?

Chan svoju manželku stále rád rozmaznáva. 3 obrázky vo fotogalérii Chan svoju manželku stále rád rozmaznáva.

Aký je život po boku ženského sexidola? Herečka Jenna Dewan Tatum o tom vie svoje.

Vychovávajú malú dcérku Everly a podľa herečkiných slov im to v súkromí stále klape.

Ten sa nezdá!

Čo prezradila o svojom živote s manželom Channingom Tatumom, ktorého magazín People označil za Najsexi muža sveta?  "Keď naše bábätko zaspí, príde k nám masérka. Zvyčajne sa o to postará Chan. Je to úžasné, totálny relax," opísala Jenna. Zdá sa, že sexi Chan svoju manželku stále rád rozmaznáva. Tá sa s ním o masérku určite rada podelí. Šikovný chlapík! Jenna vďaka svojmu starostlivému manželovi prežíva šťastné a pokojné obdobie. 3 obrázky vo fotogalérii Jenna vďaka svojmu starostlivému manželovi prežíva šťastné a pokojné obdobie.

Miluje zvieratá

Jenna je veľkou bojovníčkou za práva zvierat. Je zarytá vegetariánka a mäsu sa od detstva oblúkom vyhýba. Jej život sa zmenil, keď ako malé dievčatko videla strašidelný dokument o zabíjaní zvierat. "Dávam si pozor, aby produkty, ktoré používam, boli humánne a vo filmoch odmietam nosiť kožu," hovorí.

Ako sa udržiava vo forme?

"Držím vegetariánsku diétu. Veľmi to prospieva mojej pleti a mám oveľa viac energie," teší sa mladá mamička Jenna, ktorá aj vďaka svoju starostlivému manželovi prežíva šťastné a pokojné obdobie. Jenna vďaka svojmu starostlivému manželovi prežíva šťastné a pokojné obdobie. 3 obrázky vo fotogalérii Jenna vďaka svojmu starostlivému manželovi prežíva šťastné a pokojné obdobie.

Tlačiť Diskusia