Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Kráska z Hriešneho tanca trpko oľutovala svoje rozhodnutie: Toto s ňou urobili plastiky!

09.01.2016 Casprezeny.sk

A taká krásna žena to bola! Hrdinka z kultového Hriešneho tanca dnes už ľutuje, že si nechala urobiť toľko plastických operácií.

Hriešny tanec sa nakrúcal v roku 1987. 7 obrázkov vo fotogalérii Hriešny tanec sa nakrúcal v roku 1987.

Zakázaná láska krehkej Baby a sexi Johhnyho sa dodnes teší veľkej obľube, hoci od nakrútenia Hriešneho tanca ubehlo už 28 rokov. Každá žena sa vtedy chcela podobať na herečku Jennifer Grey, ona však so svojím výzorom vôbec nebola spokojná.

Jennifer Grey a Patrick Swayze vo filme Hriešny tanec. 7 obrázkov vo fotogalérii Jennifer Grey a Patrick Swayze vo filme Hriešny tanec.

Krátko po premiére filmu si nechala operovať nos a prišla tak o svoj výnimočný vzhľad, ktorý tvorcov tak zaujal. Hneď sa to odrazilo aj na jej kariére, prestali sa jej sypať lákavé ponuky a jej hviezda rýchlo zhasla.

Kráska z Hriešneho tanca ľutuje, čo urobila... 7 obrázkov vo fotogalérii Kráska z Hriešneho tanca ľutuje, čo urobila...

Pred pár rokmi verejne priznala, že plastické zákroky veľmi oľutovala. Podľa vlastných slov sa mala zmieriť so svojím výzorom a naučiť sa mať rada. Zdá sa však, že napriek tomuto poznaniu so zákrokmi neprestala a botoxové injekcie sú stále jej vernými spoločníkmi.

Jennifer Grey sa preslávila úlohou Baby vo filme Hriešny tanec. 7 obrázkov vo fotogalérii Jennifer Grey sa preslávila úlohou Baby vo filme Hriešny tanec.

To, čo považovala za chybu, ju v skutočnosti robilo zaujímavou a výnimočnou. Keď si dala operovať nos, stala sa jednou z mnohých žien...

Takto vyzerá dnes:

Jennifer so sebou nebola spokojná, tak sa rozhodla zvýšiť svoje sebavedomie plastickými operáciami. 7 obrázkov vo fotogalérii Jennifer so sebou nebola spokojná, tak sa rozhodla zvýšiť svoje sebavedomie plastickými operáciami. Jennifer so sebou nebola spokojná, tak sa rozhodla zvýšiť svoje sebavedomie plastickými operáciami. 7 obrázkov vo fotogalérii Jennifer so sebou nebola spokojná, tak sa rozhodla zvýšiť svoje sebavedomie plastickými operáciami.

Tlačiť Diskusia (7)
NEPREHLIADNITE