Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Zúfalá manželka môže byť na dcéru hrdá: Z jej drobného anjelika vyrástla krásna žena! Kto je to?

10.01.2016 Casprezeny.sk

Seriálová hrdinka zverejnila starú fotografiu zo svojho súkromia. Z jej drobného bábätka vyrástla dospelá kráska. Podobá sa na mamu? FOTO vnútri.

Teri Hatcher porodila svoju dcérku v roku 1997. 3 obrázky vo fotogalérii Teri Hatcher porodila svoju dcérku v roku 1997.

Určite sa pamätáte na dobrosrdečnú Susan Mayer, jednu z hlavných hrdiniek úspešného seriálu Zúfalé manželky. Stvárnila ju herečka Teri Hatcher, ktorá má doma dospelú dcéru. Z jej malej Emerson Rose vyrástla krásna žena. Hrdá mama na jej 18. narodeniny zavesila na sociálnu sieť starú fotografiu z rodinného archívu s komentárom: "Pred 18 rokmi sa začala moja najkrajšia jazda v úlohe tvojej mamy. Inšpiruješ ma každý deň. Prajem ti tie najšťastnejšie narodeniny, s láskou, tvoja hrdá mama."

Prvé manželstvo dnes 50-ročnej Teri s Marcusom Leitholddom trvalo iba rok. Otcom jej dcéry je druhý manžel Jon Tenney. Herečka porodila v roku 1997 a hoci jej druhý zväzok stroskotal po 9 rokoch, po narodení Emerson prežívala najkrajšie chvíle v živote. Z malého dievčatka sa vykľula krásna žena, ktorá svoju mamu často sprevádza na spoločenských akciách. Medzi mamou a dcérou vznikol láskyplný a pevný vzťah. Dievčatá spolu trávia veľa času, chodia do kina alebo na obedy. A takto im to pristane:

Teri je na svoju dcéru právom hrdá. Vyrástla z nej kočka! 3 obrázky vo fotogalérii Teri je na svoju dcéru právom hrdá. Vyrástla z nej kočka! Teri je na svoju dcéru právom hrdá. Vyrástla z nej kočka! 3 obrázky vo fotogalérii Teri je na svoju dcéru právom hrdá. Vyrástla z nej kočka!

Tlačiť Diskusia (1)