Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Hrdinka z telenoviel ukázala ploché bruško a štíhle nohy: Môže takto vyzerať 44-ročná mama dvoch detí?!

08.01.2016 Casprezeny.sk

Stále je sexi kosť! Kráľovná telenoviel predviedla svoju dokonalú postavičku. Pri pohľade na jej ploché bruško je ťažké uveriť, že má 44 rokov a porodila dve deti.

Kto je táto kráska s dokonalou postavou? 9 obrázkov vo fotogalérii Kto je táto kráska s dokonalou postavou?

Herečka a speváčka Thalía vyzerá fantasticky aj po štyridsiatke. Na Instagrame zverejnila fotku svojho vypracovaného plochého bruška, ktoré jej môžu závidieť aj o niekoľko generácií mladšie dievčatá.

Nie je to zadarmo

Hviezda z telenovely Rosalinda na svojej kondičke poctivo maká. V priebehu posledných rokov sa jej postava výrazne zmenila - najmä vďaka náročnému cvičeniu, ktorému sa venuje každý deň.

Thalía ukázala dokonale vypracované bruško. 9 obrázkov vo fotogalérii Thalía ukázala dokonale vypracované bruško.

"Motivácia a veľké úsilie. Nech žije zdravie," prezradila Thalía motto, ktorým sa riadi. "Zdravý životný štýl, telocvičňa, cvičenie, endorfíny, šťastie a diéta tvoria 85 percent," okomentovala svoj výzor talentovaná speváčka.

Thalía pravidelne žiari v nádherných róbach na červenom koberci a tiež rada zverejňuje svoje fotky v plavkách, na ktorých je, ako inak, dokonalá:

Tommy Mottola so svojou manželkou Thalíou. 9 obrázkov vo fotogalérii Tommy Mottola so svojou manželkou Thalíou. Mexická kráska bola jednou z ocenených osobností 9 obrázkov vo fotogalérii Mexická kráska bola jednou z ocenených osobností Sexi Thalía cvičila na pláži jogu. 9 obrázkov vo fotogalérii Sexi Thalía cvičila na pláži jogu. Sexi Thalía cvičila na pláži jogu. 9 obrázkov vo fotogalérii Sexi Thalía cvičila na pláži jogu. Thalía sa teší zo života a na jej zovňajšku to vidno. 9 obrázkov vo fotogalérii Thalía sa teší zo života a na jej zovňajšku to vidno.

Tlačiť Diskusia (3)
NEPREHLIADNITE