Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Hviezdy filmu Ako prísť o muža za 10 dní na selfie po rokoch: Kate je stále krajšia, pohľad na Matthewa bolí!

10.01.2016 Casprezeny.sk

Pred 12 rokmi spolu zažiarili v komédii Ako prísť o muža za 10 dní. Kým Kate Hudson je stále krajšia, o jej hereckom partnerovi Matthewovi McConaugheym sa to povedať nedá.

Kate a Matthew vo vydarenej komédii Ako prísť o muža za 10 dní. 8 obrázkov vo fotogalérii Kate a Matthew vo vydarenej komédii Ako prísť o muža za 10 dní.

Spomínate si na vydarenú komédiu Ako prísť o muža za 10 dní? Nakrúcala sa v roku 2003 a hlavných hrdinov Andie a Bena stvárnili talentovaní herci Kate Hudson (36) a Matthew McConaughey (46).

Kate a Matthew vo vydarenej komédii Ako prísť o muža za 10 dní. 8 obrázkov vo fotogalérii Kate a Matthew vo vydarenej komédii Ako prísť o muža za 10 dní.

Sladká Kate mala v tom čase iba 24 rokov, Matthew presne o 10 viac. Dvojica si spolu zahrala aj v dobrodružnom filme Mačacie zlato (2008). Herečka ich ďalšiu spoluprácu nevylučuje: "Rada by som s ním opäť pracovala," priznala pre HuffPost Entertainment. "Trávime spolu veľa času, mám ho rada a takisto aj jeho rodinu."

Kate Hudson bola v čierno-bielom outfite dokonalá. 8 obrázkov vo fotogalérii Kate Hudson bola v čierno-bielom outfite dokonalá.

Čo robia dnes?

Kate sa koncom minulého roka rozišla s dlhoročným snúbencom Mattom Bellamym (37), s ktorým má 4-ročného syna Binghama. Okrem neho vychováva aj 11-ročného syna Rydera, ktorého porodila exmanželovi Chrisovi Robinsonovi (49).

O svojom nedávnom rozchode s frontmanom rockovej skupiny Muse sa dcéra herečky Goldie Hawn (70) vyjadrila takto: "Keby sme mali skvelý vzťah, tak by sme zostali spolu. Rozhodli sme sa ísť ďalej, pretože máme odlišný pohľad na to, čo od života očakávame."

Kate aj po rokoch vyzerá ako dievčatko, zatiaľ čo Matthew McConaughey vyzerá oveľa unavenejšie. Na fotke, ktorú Kate zavesila na svoju sociálnu sieť, pripomínajú skôr otca s dcérou ako zamilovanú dvojicu z úspešnej komédie.

Takto vyzerá herecká dvojica dnes. 8 obrázkov vo fotogalérii Takto vyzerá herecká dvojica dnes.

Matthew mal v láske oveľa viac šťastia ako jeho kolegyňa. Svoju osudovú lásku, brazílsku modelku Camilu Alves stretol v roku 2006, o 6 rokov neskôr si ju vzal za ženu a vychováva s ňou tri deti - synov Leviho (7), Livingstona (3) a dcéru Vidu (6).

Matthew s manželkou Camilou. 8 obrázkov vo fotogalérii Matthew s manželkou Camilou.

Matthew McConaughey začínal v romantických komédiách, dnes patrí medzi najlepších hercov. 8 obrázkov vo fotogalérii Matthew McConaughey začínal v romantických komédiách, dnes patrí medzi najlepších hercov.

Tlačiť Diskusia (1)