Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Lezú vám niektoré vlastnosti mužov na nervy? Týchto 5 si ale rýchlo osvojte, hneď sa vám bude žiť ľahšie

11.01.2016 iva

Niektoré mužské vlastnosti nám lezú na nervy, iné by sme určite mali prijať za svoje, lebo s nimi sa nám bude žiť ľahšie. Ktoré sú to?

Ktoré mužské vlastnosti by sme si mali osvojiť, aby sa nám žilo ľahšie? 3 obrázky vo fotogalérii Ktoré mužské vlastnosti by sme si mali osvojiť, aby sa nám žilo ľahšie?

Toto je päť mužských vlastností, ktoré by sme mali mať aj my! V našom vlastnom záujme :)

  • Útočnú kritiku si nepripúšťajú

My ženy rady útočíme na ich slabé miesta. A mnohokrát vieme aj trafiť, škoda len, že s nulovýmefektom. Muži totiž túto najkritizovanejšiu sféru budú o to viac ignorovať. Útočná kritika sa tak otočí proti nám! Skúste to občas takto robiť aj vy. Napríklad v práci. Uvidíte, o koľko sa vám bude ľahšie dýchať a kašlite na to, že si o vás budú myslieť, že ste ignoratnka.

Čo mužo nebaví, to nerobia 3 obrázky vo fotogalérii Čo mužo nebaví, to nerobia

  • Nenechajú sa tak ľahko rozptýliť

Muži mnohé veci vedia brať ako šum v pozadí... Neustále rozdeľovanie pozornosti (v čom sme obzvlášť dobré) nás oberá o to, aby sme sa dokázali sústrediť na to, čo chceme. Ak sa začne niekto v pozadí rozprávať, naše uši to hneď zachytia, a je jedno, že sa nebavia s nami. Naša efektivita ale takto rapídne klesá. Skúste brať rozhovory a dianie v pozadí ako šum, rovnako ako muži. Urobíte tak omnoho viac a rýchlejšie.

  • Muži si vedia uľahčiť život

Ženy majú často pocit, že sú mužmi len využívané, či už v práci alebo doma. Ale muži iba šikovne vedia rozdeliť úlohy a spoľahnúť sa na iných. Nekritizujú zbytočne tých, od ktorých čakajú, že budú robiť za nich. Jednoducho, ak si rázne nestanovíte hranice ako muži, o chvíľu kvôli povinnostiam nebudete vedieť, kam skočiť.

  • Neboja sa riskovať

Muži si radi idú za svojím, a aj keď možno s obavami, vedia sa naplno oduševniť pre svoje nové nápady, ktoré chcú zrealizovať. Preto omnoho viac podnikajú ako my, neboja sa tak nepredvídaných okolnosti, viac si veria, že veci dopadnú v ich prospech. My ženy sme opatrnejšie, nerozhodnejšie a bojíme sa neznámych vôd. Niekedy sa ale oplatí riskovať, zvlášť vtedy, ak sa chceme posunúť dopredu.

Muži si vedia uľahčiť život 3 obrázky vo fotogalérii Muži si vedia uľahčiť život

  • Čo ich nebaví, to nerobia

My tejto vlastnosti hovoríme lenivosť a nezodpovednosť. Máme pocit, že muži sa vedia vyvliecť z povinností a prác, ktoré nikoho nebavia, ale urobiť sa musia. Muži sú ochotní radšej niekomu zaplatiť, aby za nich upratal, ako by mali robiť to, čo im nevonia. Skúste sa aj vy trochu menej navliekať do povinností, ktoré vás nebavia. Prílišná obetavosť škodí.

 

Tlačiť Diskusia (1)
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE