Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Ako dnes vyzerá Andrea z Beverly Hills? Herečka sa rozhodla starnúť bez plastík, a takto dopadla!

11.01.2016 Casprezeny.sk

V Beverly Hills bola herečka Gabrielle Carteris za okuliarnatú škaredku. Dnes má 55 rokov, starne bez plastík, a oplatí sa vidieť, ako vyzerá.

Gabrielle Carteris v seriáli krásou neoslnila. 4 obrázky vo fotogalérii Gabrielle Carteris v seriáli krásou neoslnila.

Herečku Gabrielle Carteris (55) si pamätáme najmä ako okuliarnatú šprtku Andreu zo seriálu Beverly Hills 90210. V seriáli bola za škaredku, ale ako vyzerá v skutočnosti a po toľkých rokoch?

Gabrielle Carteris ako Andrea v seriáli Beverly Hills 90210 4 obrázky vo fotogalérii Gabrielle Carteris ako Andrea v seriáli Beverly Hills 90210

Gabrielle Carteris stvárnila v seriáli Beverly Hills 90210 Andreu Zuckermanovú, ktorá rozhodne nepatrila ku kráskam. Jej prednosti boli celkom iné, v seriáli patrila k triednym šprtom. Gabrielle však nemala problém zahrať aj škaredku, keďže z mladej partičky bola v skutočnosti najstaršia.

Gabrielle Carteris bola aj v mladosti v skutočnosti celkom pekná 4 obrázky vo fotogalérii Gabrielle Carteris bola aj v mladosti v skutočnosti celkom pekná

Herečka vďaka práci vizážistov dokázala doslova klamať telom. Jednak tým, že svojím zjavom v pohode zapadla do partie o vyše desať rokov mladších kolegýň Shannen Doherty, Jennie Garth či Tori Spelling, a tiež tým, že v skutočnosti bola pekná. Najlepším dôkazom jej prirodzenej krásy je aj fakt, že napriek pribúdajúcemu veku je stále pekná. A to sa, na rozdiel od svojich hereckých kolegýň, rozhodla starnúť bez plastík.

Gabrielle Carteris 4 obrázky vo fotogalérii Gabrielle Carteris

Tlačiť Diskusia (8)
NEPREHLIADNITE