Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Ohúrte svojho chlapa tým, že viete otvoriť fľašu aj bez otvárača! 7 tipov, s ktorými to hravo zvládnete

11.01.2016 les

Svojou zručnosťou nielen nadchnete svojho miláčika, ale hravo si možno poradíte neskôr aj pri kempovaní alebo na výlete.

Ako otvoriť fľašu bez otvárača: Zuby si pri tom vylámať nemusíte... Ako otvoriť fľašu bez otvárača: Zuby si pri tom vylámať nemusíte...

1. Lyžica

Ľavou rukou chyťte hrdlo fľaše, do pravej chyťte lyžicu, čím väčšia, tým lepšie (palec položte priamo dovnútra lyžice). Špičku lyžice zasuňte pod vrchnák od piva a ako by ste držali v ruke otvárač, jednoducho trhnite.

2. Vidlička

Zasuňte jeden bočný zúbok vidličky pod vrchnák a na princípe páky vytláčajte drážky vrchnáka pekne jednu po druhej nahor, až vrchnák povolí.

3. Bezpečnostný pás

Zapínací systém od bezpečnostného pásu má presne ten istý tvar ako otvárač. Pre istotu však nápoj pomocou neho otvárajte mimo auta, aby ste neobliali sedadlo.

4. Zárubňa

Fľašu s vrchnákom umiestnite do bočného kovového otvoru na zárubni a fľašou jemne trhnite.

5. Dve fľaše

V tomto prípade ako otvárač slúži vrchnák na druhej fľaši. Uchopte obe fľaše do rúk, a fľašou, ktorá poslúži ako otvárač, zaprite zúbky na vrchnáku o zúbky na vrchnáku druhej fľaše. V podstate jednu z fliaš držte presne tak, akoby bola jednoducho otvárač a trhnite.

6. Kladivo

Pomocou strany, ktorou sa vyberajú klince, vrchnák doslova vypáčte.

7. Odstraňovač spiniek

Medzi kliešte odstraňovača spiniek uchyťte vrchnák tak, že spodné zúbky zachyťte zospodu vrchnáka a hornými vrchnák pevne zovrite a trhnite.

 

Tlačiť Diskusia (2)
NEPREHLIADNITE