Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Odvaha jej nechýba! Britney Spears sa predviedla v sexi outfite a ukázala niečo, čo nemala ani zamladi

11.01.2016 Casprezeny.sk

Popová princezná Britney Spears (34) sa zase raz predviedla. Na vystúpenie v Las Vegas sa nahodila do sexi outfitu a pánom sa naskytol pohľad pre bohov.

Britney a jej farebná frizúra. 7 obrázkov vo fotogalérii Britney a jej farebná frizúra.

Britney Spears je ako ten bájny vták Fenix, ktorý vstal z popola. Málokto z tých, ktorí ju videli v stave s vyholenou hlavou, ako sa snaží dáždnikom rozbiť auto, neveril, že sa táto popová princezná dokáže pozbierať a ešte sa niekedy vráti na pódium.

Britney Spears 7 obrázkov vo fotogalérii Britney Spears

Opak sa stal pravdou, našťastie pre ňu, aj pre jej dvoch synov. Aj keď od čias jej najproblémovejšieho obdobia bola občas ako na hojdačke, striedala partnerov, chudla a priberala, teraz je Britney v životnej forme a postavu má hádam lepšiu, ako v jej tínedžerských časoch.

Britney Spears 7 obrázkov vo fotogalérii Britney Spears

Speváčka v poslednom čase pravidelne vystupuje Las Vegas. Koncom uplynulého roka sa predviedla v takých sexi kostýmčekoch, až sa nechcelo veriť, že niekedy bola tučná. Nuž, Britney, aspoň v ostatnom čase, nepatrí k tým speváčkam, ktoré si musia svoju postavu vylepšovať retušovaním fotiek, a keď ich potom fanúšikovia vidia naživo, nestíhajú sa čudovať.

  Britney Spears 7 obrázkov vo fotogalérii Britney Spears

PORADNE: Chudnutie (5) , Chudnutie (2)
Tlačiť Diskusia (3)
NEPREHLIADNITE