Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Aký bude rok 2016 podľa astrológie? Jedna rada platí pre všetky znamenia: Urobte toto a dostanete, čo chcete!

12.01.2016 iva

Divoký, dynamický, nepokojný a stresový. Aj takýto môže byť rok 2016. Čo všetko vás čaká?

Aký bude rok 2016 podľa astrológie? Aký bude rok 2016 podľa astrológie?

Tento rok bude dynamický, nepokojný, ale tiež bude vhodnou príležitosťou na prehodnotenie cieľov. V práci sa nevyhnete rýchlemu tempu a v láske veľkej vášni. Napriek tomu bude dôležitá rodina a stabilita.

Všeobecne

Netreba sa báť trochu tej temnoty, ktorú so sebou rok 2016 prináša. Naopak, treba to využiť na prehodnotenie vlastných plánov a postupov, ako dosiahnuť svoje ciele. Je celkom možné, že budeme nútené prehodnotiť všetko, čo sme doteraz dosiahli, čo sme chceli dosiahnuť, ale aj ľudí, ktorých sme stretli. Možno budeme musieť ísť až k základom našej existencie. Bude to zložité, ale podľa astrológov, ak sa tomu budeme dôsledne venovať, koncom roka sa nám to začne vracať v podobe lepšieho života.

V práci

Celkovo bude tento rok plný zlepšenia a rozvoja nášho vlastného ja. Rýchle tempo, ktoré bude citeľné na každom kroku po celý rok, nás neunaví, ale nabije novou silou. Tú potom treba využiť na kroky, ktoré nás bližšie posunú k naplneniu krátkodobých, ale i dlhodobých cieľov. Netreba sa báť ukázať nadriadeným svoje schopnosti, a pokiaľ si budete svojím nápadom isté, nenechajte si ho vyhovoriť. Iba tak dotiahnete svoje plány do konca. Pokiaľ by ste zľavili, ľahko sa stane, že to niekto využije vo vlastný prospech. Tento rok sa každý musí pobiť o svoje vlastné miesto. Ale heslo na tento rok znie: Choďte si za presne stanovenými cieľmi a úspech na seba nenechá dlho čakať.

Vo vzťahoch

Plánovanie a rozvrhnutie každodenného života bude nevyhnutné i v oblasti lásky. Dynamika a vášeň, ktorú so sebou rok 2016 prináša, rozprúdi krv každému. Pokiaľ ste bez partnera, vyrazte von a prestaňte se schovávať pred láskou, ktorá na vás čaká. Vzduch je priamo nabitý všadeprítomnou túžbou po nájdení toho pravého človeka na celý život. Ani partnerstvám a manželstvám sa vášeň nevyhne. Snažte sa ju využiť na utuženie vášho vzťahu a posunutie zase o trochu ďalej. Buďte odvážne a nebojte se experimentovať.

 V roku 2016 platí jedna všeobecná rada pre všetky znamenia: Buďte trpezlivé a plné optimizmu. Snažte se vyťažiť z každej situácie to najlepšie a nenechajte sa ničím odradiť.
Tlačiť Diskusia