Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Kedysi to bola kráska, ale dnes by ste princeznú Angelínu z rozprávky S čerty nejsou žerty nespoznali

12.01.2016 Casprezeny.sk

Neskutočne sa zmenila! Herečka Dana Bartůňková (58) si pred rokmi zahrala zlú, ale krásnu princeznú Angelínu v rozprávke S čerty nejsou žerty. Dnes je ale všetko inak.

Takto si ju pamätáme: Dana Bartůňková ako princezná Angelína 5 obrázkov vo fotogalérii Takto si ju pamätáme: Dana Bartůňková ako princezná Angelína

Keď pred vyše tridsiatimi rokmi získala rolu v rozprávke S čerty nejsou žerty, tešila sa ako malé decko, že si môže vtedy ako začínajúca herečka zahrať so známymi hereckými osobnosťami. Od tých čias sa ale Dana Bartůňková zmenila na nepoznanie.

Dana Bartůňková ako princezná Angelína 5 obrázkov vo fotogalérii Dana Bartůňková ako princezná Angelína

Herečka priznáva, že vždy bola baba krv a mlieko a mohla sa pýšiť najmä bujným dekoltom. Keď prišli deti, pribrala vyše 25 kíl. Aj keď sa spred filmových kamier vytratila, rozprávkam zostala verná. Založila si vlastné divadlo, Metropolitné divadlo Praha, písala scenáre, najmä pre rôzne rozprávky či rozprávkové muzikály, s ktorými chodila po celých Čechách. Niekedy zvykla hrávať aj 32 predstavení za mesiac.

Dana Bartůňková ako princezná Angelína 5 obrázkov vo fotogalérii Dana Bartůňková ako princezná Angelína

Po rokoch sa však konečne objavila aj pred filmovou kamerou vo veľmi pikantnej úlohe. Prijala totiž malú rolu vo Vianočnom Kameňáku, kde stvárnila obstarožnú prostitútku. Spoznali by ste v nej kedysi krásnu herečku?

Dana Bartůňková v komédii Vánoční Kameňák 5 obrázkov vo fotogalérii Dana Bartůňková v komédii Vánoční Kameňák

Dana Bartůňková v komédii Vánoční Kameňák (vpravo) 5 obrázkov vo fotogalérii Dana Bartůňková v komédii Vánoční Kameňák (vpravo)

 

PORADNE: Chudnutie (5)
Tlačiť Diskusia (1)
NEPREHLIADNITE