Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

5 tajomstiev nadčasovej krásy Grace Kelly: Na aké triky si potrpela a bez čoho zásadne nevychádzala z domu?

13.01.2016 bes

Filmová diva a monacká kňažná Grace Kelly bola stelesnením nadčasovej krásy a vrodenej elegancie. Aké boli jej tajomstvá krásy?

Odhaľte 5 tajomstiev krásy Grace Kelly. 3 obrázky vo fotogalérii Odhaľte 5 tajomstiev krásy Grace Kelly.

Od narodenia Grace Kelly uplynulo viac ako 86 rokov a hoci predčasne zahynula na následky zranení po tragickej dopravnej nehode ako 52-ročná, jej nadčasová krása a vrodená elegancia neprestáva fascinovať. Na aké beauty triky si potrpela a bez čoho zásadne nevychádzala z domu?

1. Žiaden zástup stylistiek a vizážistiek!

Grace si vlasy a mejkap robila väčšinou sama. Veľmi dobre vedela, čo jej skutočne pristane a najradšej sa spoliehala sama na seba. Grace tým bola známa už počas svojej filmovej kariéry v Hollywoode a tento zvyk si ponechala aj ako monacká kňažná.

2. Parfum? Vlastný!

Všetky vieme, ako parfumy ovplyvňujú našu náladu aj vyžarovanie. Ale čo tak parfum vytvorený špeciálne pre vás? Grace taký mala – daroval jej ho jej manžel knieža Rainier v ich svadobný deň. Volal sa Fleurissimo a pochádzal z dielne parfumérie Creed.

3. Bez krému na ruky ani na krok!

Grace bola presvedčená, že skutočný vek ženy prezradia ruky. Preto sa o ne špeciálne starala a vždy mala pri sebe kvalitný krém na ruky.

Odhaľte 5 tajomstiev krásy Grace Kelly. 3 obrázky vo fotogalérii Odhaľte 5 tajomstiev krásy Grace Kelly.

4. Výnimočnosť štýlu

Hoci ju obliekali naslávnejší módni návrhári, jej ozajstnou slabosťou boli doplnky. Milovala klobúky, šatky či rukavice, za ktoré vraj dokázala utrácať najviac.

5. Vážila si samu seba, no bola aj sebakritická

Svoju krásu nepovažovala za samozrejmosť. Vždy o seba dbala, nefajčila, stravovala sa zdravo a veľa športovala. Grace bola na seba prísna a nikdy so sebou nebola stopercentne spokojná. Nepovažovala sa za bezchybne krásnu, vždy mala pocit, že jej pás je pritenký a nohy prichudé.

Tlačiť Diskusia (1)
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE