Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Má čo ukázať! Z Moniky Bagárovej vyrástla neskutočná sexica, ale takúto ste ju ešte nevideli

12.01.2016 Casprezeny.sk

Aj keby jej to nespievalo, je na ňu aspoň pekný pohľad. Superstáristka Monika Bagárová vyrástla do krásy, ale z týchto fotiek zostanete v úžase.

Semifinalistka Česko - slovenskej SuperStar 11 obrázkov vo fotogalérii Semifinalistka Česko - slovenskej SuperStar

Bývalá Superstáristka Monika Bagárová pravidelne zásobuje sociálne siete svojimi novými fotkmai, napokon, prečo nie, naozaj má čo ukázať.

 

#studioProjectSoul #2412 #monikabagarova #rose #comingSoon @nikolvisage @misahairstyl #video #DominikHungr #music @kotlarludo @bagarj 🎁🎶🎙🎬

Fotka uverejnená používateľom Monika Bagárová (@bagarovamonika),

Nedávno zavesila na sociálnu sieť fotky, na ktorých vyzerá úžasne. Zaujímavý účes, ruža vo vlasoch, výrazné, ale zároveň decentné líčenie spôsobili, že speváčka na fotkách vyzerá ako nádherná španielska tanečnica. Ale ako Monika prezradila na sociálnej siesti, takto krásne nastajlovaná bola kvoli svojmu štúdiovému klipu k rómskej piesni Loli Růža.

 

Coming soon .. #monikabagarova #studioProjectSoul #2412 #rose #music @nikolvisage @misahairstyl

Fotka uverejnená používateľom Monika Bagárová (@bagarovamonika),

Monika hovorí, že rómske piesne sú vyjadrením jednej jej časti: "Rómska pieseň a v nej túžba, smútok, zmierenie. Občas v živote nejde všetko tak, ako by sme si želali, aj keď sme pre to urobili maximum. Zmierme sa s tým a dôverujme, že veci majú hlbší zmysel a dejú sa pre našed dobro, aj keď to dnes možno ešte nevidíme..." No zatiaľ to vyzerá tak, že Monika nemá dôvod na smútok, darí sa jej v kariére aj v láske.

 

#EM

Fotka uverejnená používateľom Monika Bagárová (@bagarovamonika),

Monika Bagárová 11 obrázkov vo fotogalérii Monika Bagárová

Tlačiť Diskusia (2)
NEPREHLIADNITE