Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Hviezdy filmu Love Story po 46 rokoch opäť spolu: Spoznali by ste v nich legendárnu zaľúbenú dvojicu?

15.01.2016 Casprezeny.sk

Od nakrúcania romantického hitu Love Story uplynulo 45 rokov a z jeho hlavných hrdinov sú dnes zrelí sedemdesiatnici. Spoznali by ste v nich krásnu Jenny a fešáka Olivera?

Oliver a Jenny v kultovom filme Love Story. 6 obrázkov vo fotogalérii Oliver a Jenny v kultovom filme Love Story.

Spomínate si na film Love Story (1970), nakrútený podľa knižnej predlohy Ericha Segala Príbeh našej lásky? Ak ste ho nevideli, určite poznáte aspoň nesmrteľnú filmovú hudbu, ktorú zložil Francis Lai.

Dojímavý ľúbostný príbeh Ericha Segala rozplakal milióny ľudí. Stal sa najčítanejším románom v USA a predalo sa z neho 20 miliónov výtlačkov na celom svete. Veľkú popularitu si získal aj film v hlavných úlohách s Ryanom O'Nealom a Ali MacGrawovou, ktorý bol nominovaný na 7 Oscarov a Segal získal za filmový scenár Zlatý glóbus.

Oliver a Jenny v kultovom filme Love Story. 6 obrázkov vo fotogalérii Oliver a Jenny v kultovom filme Love Story.

Oliver a Jenny v kultovom filme Love Story. 6 obrázkov vo fotogalérii Oliver a Jenny v kultovom filme Love Story.


 

Čo robia dnes?

Ali MacGraw (76)

Predstaviteľka krásnej Jenny, americká herečka Ali MacGraw, má dnes 76 rokov. Zaujímavosťou je, že jej starí rodičia z matkinej strany pochádzali z Maďarska. V roku 1969 sa Ali druhýkrát vydala za filmového producenta Roberta Evansa, ktorému porodila syna Josha. Ten sa venuje herectvu, réžii a písaniu scenárov. Herečkiným tretím manželom bol Steve McQueen, s ktorým sa rozviedla v roku 1978. Dnes žije v Mexiku a je z nej babička 5-ročného vnuka Jacksona.

Ali MacGraw je staršia, ako si ju pamätáme, ale stále krásna. 6 obrázkov vo fotogalérii Ali MacGraw je staršia, ako si ju pamätáme, ale stále krásna.

Ryan O´Neal (74)

Slávny herec získal za úlohu bohatého Olivera Barretta, ktorý sa v Love Story zaľúbil do chudobnej Jenny, cenu Oscara. Ryan má 74 rokov a v súčasnosti hrá v seriáli Kosti, kde stvárňuje Maxa, otca hlavnej hrdinky Temperance Brennanovej.

Ryan O'Neal v seriáli Kosti. 6 obrázkov vo fotogalérii Ryan O'Neal v seriáli Kosti.

V minulosti mal dlhoročný vzťah s Farah Fawcettovou až do jej smrti v roku 2009. Je dvakrát rozvedený a má 4 deti a 9 vnúčat. V roku 2001 mu diagnostikovali leukémiu. Po úspešnom boji s chorobou stál až do konca po boku svojej partnerky Farah Fawcett, ktorá rakovine napokon podľahla.

Iróniou osudu je, že aj jeho filmový hrdina Oliver prišiel v Love Story o svoju Jenny, ktorú mu vzala práve leukémia... Herec o svojom vzťahu k Farah Facettovej povedal: "Je to príbeh lásky, len tentoraz neviem, ako ho hrať. Bez nej už nebudem poznať tento svet. Rakovina je zákerný nepriateľ."

Stretnutie po rokoch

Hlavní hrdinovia filmu Love Story sa po 45 rokoch opäť stretli, aby si na Broadwayi zahrali v hre Love Letters (Ľúbostné listy). Napriek tomu, že už dávno nie sú mladí, chémia medzi nimi stále funguje. Keďže obaja vo svojom živote prekonali bolestnú stratu (Alin exmanžel Steve McQueen zomrel na srdcový kolaps počas boja s rakovinou a Ryanovi vzala rakovina jeho veľkú lásku Farah), ich výkony boli presvedčivejšie, bohatšie a oveľa hlbšie ako pred niekoľkými desaťročiami. To, čím si prešli, vidieť aj na ich tvárach. Takto vyzerajú dnes. Aj po rokoch im to spolu pristane, čo vy na to?

Takto vyzerá legendárny zamilovaný pár dnes. 6 obrázkov vo fotogalérii Takto vyzerá legendárny zamilovaný pár dnes.

Vtipná historka z nakrúcania Love Story

Love Story bol iba herečkiným tretím filmom, a keď sa na kastingu prvýkrát stretla s Ryanom, hneď ho musela pobozkať. Ryan neskôr prezradil, že takto ho ešte nikdy nikto nepobozkal: "Pery som mal celé od modrín. Naozaj, prisahám!"

Oliver a Jenny v kultovom filme Love Story. 6 obrázkov vo fotogalérii Oliver a Jenny v kultovom filme Love Story.

Tlačiť Diskusia (2)