Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Čo robiť, aby vám to vo vzťahu klapalo dlhé roky? Prvé 3 veci sú základ, ale na ďalšie 2 zabudnite!

12.01.2016 iva

Túžite po fungujúcom vzťahu? Keď dodržíte tieto rady, bude vám to s partnerom klapať. Týchto dvoch vecí sa však určite vyvarujte, ak si ho nechcete zničiť!

Láska 3 obrázky vo fotogalérii Láska

Sú veci, ktoré by ste si nemali nikdy dovoliť, alebo naopak robiť, aby váš vzťah prosperoval. Toto je pätica, ktorá je základom dobrého vzťahu!

  • Rešpekt je základ!

Vyvarujte sa tomu, aby ste si svojho partnera nevážili. Ak sa radi doberáte v spoločnosti iných, tak vždy s úctou. Inak je to trápne a spejete k nenávisti.

  • Ako na začiatku, tak na konci!

Nuž, áno, čo ste si zaviedli do začiatku, to budete aj mať. Ťažko niečo zmeníte v zabehnutom stereotype, ktorý sa časom vytvorí. Pozor na to, čo robíte práve na začiatku!

  • Sex musí byť!

To, či sa o sex snažíme, hovorí o tom, nakoľko je nás vzťah živý. Je to akýsi indikátor a ak sex odmietate, vyhovárate sa na to, že vás bolí hlava a nemáte chuť, tak spejete ku koncu.

  • Stop slzám!

Ak sa radi rozplačete pre každú hlúposť, muža tým nedojmete, práve naopak, začnete mu tým liezť na nervy. Večné plačky jednoducho muži prestávajú vnímať.

  • Nechváľte príliš!

Obdivovať - to áno, ale nie za každú hlúposť. To, že si dokáže obuť topánočky, umyť chrbát a namastiť chlebík, nemusíte komentovať slovami nadšenia ako pri malom dieťati. Zase až takí prostoduchí muži nie sú.

Tlačiť Diskusia (1)
NEPREHLIADNITE