Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Aký bude rok 2016 podľa čínskeho horoskopu? Ak ste ešte nenašli osudovú lásku, pripravte sa na veľkú zmenu!

15.01.2016 iva

Všeobecne platí, že by ste v tomto roku mali byť opatrné vo svojich prejavoch. Rok opice prinesie mier, pokoj a prosperitu ľuďom, ktorí to potrebujú.

Tento rok máte šancu stretnúť spriaznenú dušu. 2 obrázky vo fotogalérii Tento rok máte šancu stretnúť spriaznenú dušu.

Všeobecne

Bude to rok mnohých šancí. Bystrá a pohyblivá opica prinesie nekončiacu aktivitu. To, čo sa doteraz nehýbalo z miesta, dostane šancu. Každý sa bude snažiť uchytiť si čo najviac. Pohotoví majú nekonvenčné šance na úspech. Buďte teda pripravené na zmeny: sťahovanie, kúpu nového bývania. Ale ak máte v úmysle sa presťahovať do zahraničia, bude lepšie to odložiť.

Pokiaľ niekomu niečo sľúbite v roku 2016, musíte to dodržať. V opačnom prípade na konci roku môžete očakávať nepríjemné výsledky – nedodržané sľuby sa vrátia ako bumerang. Všeobecne platí, že by ste v tomto roku mali byť opatrné vo svojich prejavoch. Rok opice prinesie mier, pokoj a prosperitu ľuďom, ktorí to potrebujú.

V práci

Bez ohľadu na znamenie zverokruhu úspech čaká na ľudí, ktorí pracujú mentálne a v intelektuálnych oblastiach. Vzhľadom na to, že opica sama osebe je veľmi nebezpečná, všetci očakávajú problémy, ale nemali by sme zabúdať, že ide zároveň o rozumné a múdre zviera. Opice často nepočúvajú rady iných, rozhodujú sa samy. Preto si tento rok treba všetko aspoň dvakrát premyslieť, kým sa bezhlavo pustíte do vážnych rozhodnutí.

Treba načúvať radám blízkych. Vo financiách veľmi neplytvajte, opica potrestá nezodpovedné správanie v tejto oblasti. Tí, ktorí budú rozumne utrácať, získajú stabilitu a zlepšenie. V roku 2016 sa dá ušetriť a zarobiť veľa peňazí. Odvážne sa môžete pustiť do nových projektov a podnikateľských nápadov, rok opice vám ich pomôže realizovať.

Všeobecne sa partnerské vzťahy stabilizujú a legitimizujú. 2 obrázky vo fotogalérii Všeobecne sa partnerské vzťahy stabilizujú a legitimizujú.

Vo vzťahoch

Pokiaľ ide o milostné aféry, opica je v tomto ohľade veľmi seriózna. Na prvom mieste je rodina. Tento rok máte veľkú šancu stretnúť spriaznenú dušu. A to práve tie, ktoré sú samy a nemajú rodinu. Pretože opica posilňuje rodinné väzby a vzťahy. Všeobecne sa partnerské vzťahy stabilizujú a legitimizujú.

Všetky vzťahy, ktoré vzniknú tento rok, budú veľmi dlhé a pevné, tak to bude aj s uzavretím manželstva. Pre ľudí, ktorí chcú namiesto lásky len nezáväzný ľahký románik s cieľom užiť si, rok opice nebude šťastný. Ale páry, ktoré to myslia vážne, počúvajú sa, nájdu harmóniu, mier a šťastie.

Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE