Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Slávna dcéra si urobila selfie s milovanou mamou: Verili by ste, že táto pani porodila jednu z najsexi žien sveta?

22.01.2016 Casprezeny.sk

Jedna z najsexi žien sveta zavesila na sociálnu sieť selfie so svojou milovanou mamou. Uhádnete, kto je na fotke?

Slávna speváčka a herečka sa odfotila so svojou mamou. Kto je to? 3 obrázky vo fotogalérii Slávna speváčka a herečka sa odfotila so svojou mamou. Kto je to?

Tipovali ste Jennifer Lopez (46) a jej mamu Guadalupe? Správne! Slávna speváčka a herečka si užívala vianočné sviatky v kruhu rodiny a nezabudla ani na fanúšikov. Na sociálnu sieť zavesila krásnu selfie so svojou mamou:

 

Mommy and me #christmastime

Fotka uverejnená používateľom Jennifer Lopez (@jlo),

Guadalupe sa často stará o svoje vnúčatá, 8-ročné dvojičky Emme a Maxa, keďže jej dcéra JLo je veľmi zaneprázdnená. "Jedna vec je mať pomoc a opatrovateľku - a naša je úžasná, ale niekedy, keď viem, že budem veľa pracovať, chcem, aby boli moje deti s rodinou," hovorí Jennifer.

"Vyrastajú celkom inak ako ja. Ja som žila v Bronxe, spali sme v jednej posteli, kým sme nemali 16 rokov, všetko bolo iné. Moje deti majú svoje vlastné izby, bývame vo veľkom dome. Keď ideme k starkej, hovoria, že jej dom je malý. Mojou úlohou je naučiť ich, aby vnímali reálny svet. Musia si uvedomiť, že sme v pozícii, kedy môžeme pomáhať iným ľuďom," myslí si Jennifer, ktorá nezabudla zavesiť na sociálnu sieť ani vianočné fotky svojich detí, na jednej sa dokonca pritúlila k priateľovi Casperovi Smartovi:

 

These two at it again!! #christmastime #holidayspirit #Emmeisreadytoparty #Maxisreadytogoshopping #coconutchristmas

Fotka uverejnená používateľom Jennifer Lopez (@jlo),

 

#merrychristmas 🎄

Fotka uverejnená používateľom B Smart (@beaucaspersmart),

Tlačiť Diskusia (2)