Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Kto by to o nej povedal! Keď zistíte, čo robí Jennifer Aniston doma s manželom, neuveríte, že je to možné

13.01.2016 Famous

Jennifer Aniston si manželský život s Justinom Therouxom užíva po každej stránke. Navyše túto vec milujú obaja.

Justin Theroux a Jennifer Aniston 5 obrázkov vo fotogalérii Justin Theroux a Jennifer Aniston

Domáce vajíčka sú teraz nesmiernym hitom aj v Hollywoode. A keď ich chcú slávni herci a herečky zohnať, vedia, že by mohli uspieť u kolegyne Jennifer Aniston. Tej na dvore za domom behá pätnásť kodkodákajúcich pokojne rozdávať a predávať.

Jennifer s manželom Justinom Therouxom ale sliepky považuje za domácich miláčikov, takže keď sú doma, s operencami relaxujú v ich výbehu.

"Máme kurník. Zdedili sme ho s domom, keď sme si ho kúpili. Tak sme si do záhrady zaobstarali pätnásť sliepok. Počas prázdnin sa nám za posledné dva roky vyliahlo šesť alebo osem kurčiat, sú rozkošné. Musíte ich ale oddeliť od veľkých. Musíte im vytvoriť malú ohrádku, medzi mladými a dospelými, pretože tie veľké sú agresívne, kým malé nedospejú. Chodiť a zbierať vajíčka je veľmi zábavné. Každé ráno ich kŕmime. Milujú ryžu. Deti mojich priateľov prichádzajú a zbierajú vajíčka tiež. To je pre nás zábava," priznala Aniston.

Jennifer Aniston a Justin Theroux mjú na dvore pätnásť sliepok a rozdávajú priateľom domáce vajíčka 5 obrázkov vo fotogalérii Jennifer Aniston a Justin Theroux mjú na dvore pätnásť sliepok a rozdávajú priateľom domáce vajíčka

Štyridsaťšesťročná hviezda seriálu Priatelia vajíčka miluje a rada z nich s manželom mladším o dva roky varí.

"Justin aj ja milujeme, keď sa môžeme pohrúžiť do varenia. Robíme si cestoviny carbonara, to je veľmi jednoduché. Máme vajíčka od našich sliepok, ale pripravujeme diétnu verziu, používame morčaciu slaninu namiesto skutočnej, potom vajíčka a parmezán. Žiadny olej, maslo alebo smotanu. Aby to bolo vlhkejšie, prilievame do toho vodu z cestovín. Justin vie pripraviť skvelé raňajky. Robí úžasné huevos rancheros," zverila Jennifer v rozhovore pre Yahoo! Food.

 

 

Tlačiť Diskusia (2)
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE