Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Veľká láska Anne Hathaway z Denníka princeznej: Jej Michael sa neskutočne zmenil, to snáď ani nie je on!

16.01.2016 Casprezeny.sk

Pred pár rokmi bola do neho bláznivo zaľúbená, no keby ho uvidela dnes, zaručene by ho nespoznala! Čo sa s filmovým partnerom Anne Hathaway stalo?

Michael si napokon získal Miino srdce. 5 obrázkov vo fotogalérii Michael si napokon získal Miino srdce.

V prvej časti filmového spracovania Denníka princeznej (2001) stvárnil americký herec Robert Coppola Schwartzman hanblivého Michaela Moscovitza, ktorý si získal srdce krásnej princeznej Mie.

Princezná Mia s najlepšou kamárkou Lilly a jej bratom Michaelom. Ten bol do princeznej tajne zamilovaný. 5 obrázkov vo fotogalérii Princezná Mia s najlepšou kamárkou Lilly a jej bratom Michaelom. Ten bol do princeznej tajne zamilovaný.

Dnes má 33 rokov a venuje sa najmä hudbe. Fanúšikovia ho poznajú ako hlavného vokalistu pop-rockovej skupiny Rooney. Zaujímavosťou je, že jeho slávnejšou sesternicou je režisérka Sofia Coppola, ktorá nakrútila úspešný film Stratení v preklade.

Nuž, a pokiaľ ide o Roberta, nechal si narásť nielen vlasy, ale aj výraznú bradu, takže fanúšikovia Denníka princeznej a určite ani samotná Mia by ho po rokoch ani nespoznali... Čo na neho hovoríte?

Takto vyzerá filmový Michael Moscovitz dnes (vpravo). Naposledy ho fanúšikovia mohli vidieť na Zlatých Glóbusoch. 5 obrázkov vo fotogalérii Takto vyzerá filmový Michael Moscovitz dnes (vpravo). Naposledy ho fanúšikovia mohli vidieť na Zlatých Glóbusoch.

Takto vyzerá filmový Michael Moscovitz dnes. 5 obrázkov vo fotogalérii Takto vyzerá filmový Michael Moscovitz dnes.

Tlačiť Diskusia (3)
NEPREHLIADNITE