Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Myslela si, že o priateľovi vie všetko, ale kruto sa mýlila: Facka od neznámej ženy všetko prezradila!

16.01.2016 Nový Čas pre ženy

"Po nadiktovaní čísla som s úsmevom na tvári kráčala domov a rozmýšľala, aké mám šťastie, že vo vlaku stretnem takého zaujímavého muža," rozpráva svoj príbeh Monika.

Až tá facka ma prebudila zo sna... Až tá facka ma prebudila zo sna...

Myslela som si, že o ňom viem takmer všetko. No to najpodstatnejšie som nevedela. Svoju ženu a dve deti predo mnou nikdy nespomenul.

V jedno sobotňajšie popoludnie som len-len dobehla na vlak. Keď som si zadychčaná sadla, otvorila som si rozčítanú knihu, aby mi cesta domov rýchlejšie ubehla. Ľudia unavene hľadeli z okien a ja som sa pustila do čítania. Sem-tam mi zrak padol na okolo sediacich, keď som oproti zazrela muža, ktorý sa na mňa so záujmom pozeral.

Vypýtal si moje telefónne číslo

Zrakom som sa vrátila späť do riadkov knihy, ale nedalo mi a dlhý pohľad som o chvíľu opätovala. Zadívali sme sa na seba a jemne som sa usmiala. Po asi treťom pohľade sa muž zdvihol zo sedadla, pristúpil ku mne, usmial sa, pozdravil a spýtal sa, či si môže prisadnúť. Bol veľmi sympatický a pôsobil milo a sebavedome. Predstavili sme sa a po úvodných otázkach typu odkiaľ a kam idem, sme sa začali rozprávať ako starí známi. Mal 32 a býval v dedine blízko mesta, kde bývam. Cesta s ním mi ubehla, ani neviem ako, a zrazu som prišla na svoju stanicu. Vstala som, rozlúčila sa a už-už som vychádzala z dverí vlaku, keď ma zastavil s otázkou, či mu dám svoje číslo. Po nadiktovaní čísla som s úsmevom na tvári kráčala domov a rozmýšľala, aké mám šťastie, že vo vlaku stretnem takého zaujímavého muža.

Zdalo sa mi, že ho poznám večnosť

Ráno som znova behom stihla vlak do práce. Pri obede mi zazvonil telefón, neznáme číslo. Nezvyknem zdvíhať neznáme čísla, ale čo keď to bude on... Nesmelo som zdvihla a tam známy hlas. Bol to ten muž z vlaku, Stano. Dohodli sme si stretnutie na večer ešte v ten deň. Bolo mi s ním tak príjemne, až sa mi nechcelo veriť, že sa poznáme len tak krátko.

Facka ma prebrala zo sna

Naše stretnutia naberali na intenzite, vedela som o Stanovi to, kde robí, kam chodil do školy, čo, kde zažil a vyviedol, čo plánuje, čo má rád, až na jedno – nepoznala som jeho priateľov ani rodinu. Chodili sme spolu už štyri mesiace a stále mi nikoho zo svojho okolia nepredstavil. Ale dávala som tomu čas. Cez víkend bolo pekné počasie, a tak sme sa išli prejsť do lesa. Dobre sme sa spolu zabávali a užívali si to krásne ticho, keď k nám dobehla žena, ktorá mi dala takú facku, že som sa nestihla ani spamätať.

Pri hádke, ktorá potom nasledovala, som pochopila, že to je jeho manželka, ktorú so mnou celú tú dobu podvádzal. Mali spolu dve deti a dovtedy celkom spokojné manželstvo. Nemohla som uveriť tomu, čo sa práve stalo. Po tom, čo som odtiaľ zmätená odišla, sa mi chvíľu neozýval. O dva týždne mi prišla správa, že sa ide rozvádzať, ale to ma už nezaujímalo. Asi o dva mesiace nato som sa od známej, ktorá sa pozná s jeho ženou, dozvedela, že už je rozvedený, jeho žena zostala sama s deťmi a on má už inú. Nakoniec my, ja a jeho žena, čo sme ľúbili, sme ostali samy a on, čo s pokojným svedomím striedal svoju ženu so mnou, má partnerku a je šťastný. Text známej pesničky, že láska neverných odmení a verných trestá sa ukázal celkom pravdivý.

Monika

Čo my na to

Monika, takých expertov ako bol Stano, behá po svete viac než dosť. Vy si nemusíte nič vyčítať – zaľúbiť sa nie je hriech. Pri jeho prelietavosti je otázne, ako dlho vydrží so svojou súčasnou partnerkou. Existuje totiž istý typ chlapa, ktorý stále hľadá a skúša a vlastne ani sám nevie, čo chce nájsť. Iba si potrebuje niečo dokázať, pomasírovať si ego. Odpustite mu a uzavrite túto kapitolu. Vo vlaku určite cestujú aj príjemní a čestnejší muži.

Tlačiť Diskusia (8)
NEPREHLIADNITE