Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Keď išla na oslavu, netušila, čo sa jej podarí vyviesť: S osudovým mužom ju spojila tá najväčšia náhoda!

16.01.2016 Casprezeny.sk

Zažila som scénu ako z romantického filmu. Spojila nás tá najväčšia náhoda!

Keď išla na oslavu, netušila, čo sa jej podarí vyviesť: S osudovým mužom ju spojila tá najväčšia náhoda!

Keď ma priateľka prinútila ísť na oslavu, netušila som, aké prekvapenie si pre mňa život prichystal.

"Čo robíš dnes večer?" spýtala sa ma kolegyňa Jana. Nemala som žiadne plány, alebo skôr tie, ktoré som mala, padli. "Môj kamarát organizuje na chate veľkú žúrku, príď," pozývala ma.

Vzhľadom na to, že ma nelákala predstava ďalšieho večera stráveného sama doma, kývla som. Vedela som, že tam nebudem poznať nikoho okrem nej, ale hovorila som si, že to bude aspoň príležitosť zoznámiť sa s novými ľuďmi.

Tesne pred šiestou som naštartovala auto a vyrazila na miesto, kde mal Janin kamarát domček po rodičoch. Našla som ho bez problémov, ale bola som prekvapená, že nevidím žiadne zaparkované auto. "Som asi prvá," hovorila som si a zazvonila.

Párty bez klientov

Prišiel mi otvoriť príjemný chlapík okolo štyridsiatky. Vtipné bolo, že mal na sebe sveter so sobom a v ruke plný pohár piva. "Prišla som sa k vám zabaviť," povedala som mu. "Super," usmial sa. Vnútri to ale vôbec nevyzeralo, že by sa schyľovalo k veľkej oslave, ako sľubovala kolegyňa. Vlastne som mala dojem, že som toho muža odtrhla od sledovania televízie.

On medzitým otvoril fľašu vína a podával mi pohárik. "Ja som kamarátka Jany," popisovala som mu. "Ktorej Jany?" nechápal. A mne asi až po desiatich minútach došlo, že som niekde úplne inde, u cudzieho človeka, ktorý ani náhodou neplánuje vo veľkom oslavovať. Hned som vytočila Janino číslo.

"Som tu, nedala si mi zlé číslo?" ubezpečila ma že nie. A ja som v pozadí telefónu počula, ako tam už prebieha búrlivý večierok. Jana sa uisťovala, či som naozaj tam, kam mi prikázala prísť.

Keď som ju počúvala, došlo mi, že sme sa nesprávne pochopili a ja som sa ocitla na druhom konci republiky... 

Náhoda alebo osud?

"Keď už ste tu, čo keby ste nikam nešli?" spýtal sa ma môj hostiteľ. A ja som sa rozhodla zostať. Nakoniec sme spolu trávili príjemný večer, hrali sme spoločenské hry, púšťali si známe šlágre a rozprávali sa.

Vôbec sa mi odtiaľ nechcelo odísť, ale sľúbili sme si, že si budeme písať. Z množstva esemesiek a prevolaných minút sa nakoniec zrodila láska. A tak tento rok oslávime už druhé výročie.

Tlačiť Diskusia (3)
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE