Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Zuzana Tlučková o novom mužovi v jej živote: Všetko zlé sa deje preto, aby mohlo prísť niečo lepšie

14.01.2016 Monika Chybová

Zuzana Tlučková (53) je obľúbená herečka a optimistka. Hovorí, že nič nám nepadne do lona, o všetko sa treba pričiniť. Prečo je so sebou spokojná?

Zuzana Tlučková 7 obrázkov vo fotogalérii Zuzana Tlučková

Skôr, ako sa dostaneme k tomuto roku, prezraďte ešte, aký bol ten váš rok 2015?

Bol fajn. Som vo veku, keď si uvedomujem, že aj prípadné neúspechy sú dobré na to, aby nás posunuli ďalej a vedeli sme sa oveľa viac tešiť z úspechu. Aj keď sa nám prehra v danej chvíli zdá nespravodlivá a bolestná. Čas ukáže, na čo to bolo dobré. Takže ja verím, že všetko, čo ma stretne, má dôvod, aby som tým prešla a deje sa mi to preto, že príde niečo lepšie.

To je príjemne optimistický pohľad na svet.

Snažím sa. Aj keď musím priznať, že pred decembrovou premiérou nášho nového predstavenia Všade dobre, aj po nej, som bola taká vyčerpaná a pesimistická, až som sa nespoznávala. Všetky moje myšlienky, ktorými sa snažím v živote riadiť, chvíľu nefungovali. Bola som v stave beznádeje, vyčerpania, únavy a totálneho pesimizmu, či som spravila dobre, či všetko dobre dopadne, či to nebolo zbytočné. Ale nezotrvávala som v tom stave dlho. Vždy sa snažím bojovať, kým mám akú – takú energiu. Inak to v živote nejde. Nič nám nepadne do lona, o všetko sa treba pričiniť.

Horoskop na tento rok vám veští úspech v práci aj hrejivé vyhliadky vo vzťahu.

Vidíte to? (smiech) Ste ma potešili. To je famózne. Ja si tiež čítam horoskopy a priznám sa, že si veľmi rada listujem v snári. Mám taký ranný rituál. Vstávam o pol hodinu skôr, aby som si v pokoji vypila kávu a naštartovala sa do dňa. A keď sa mi náhodou niečo sníva, tak si to pozriem v snári od Vilmy Jamnickej. Keď mi vyjdú zlé veci, hovorím si, že to asi nebolo celkom tak, že je to len tak približne. Ale keď mi vyjdú dobré, hrozne sa teším. Tak je to aj s horoskopmi. Pozitívne veci si okamžite vztiahnem na seba a hovorím si, takto to bude, to bude super! (smiech) No beriem to, samozrejme, s nadhľadom.

A čo tie vzťahy, vedeli by ste si teraz predstaviť, že by vám karty zamiešal nejaký muž?

Úprimne povedané, nie. Jednak toho času bolo teraz tak strašne málo, že som týmto smerom ani nepomyslela. A niekedy si aj hovorím, či to stojí za to, prísť o túto pohodu. Bola som skoro štvrťstoročie v partnerskom zväzku, viem čo to obnáša a mne sa páči sloboda, ktorú mám. Nechcem sa však chlapov nijako dotknúť. Vždy prinesú do života nejaký iný rozmer. Ale mne vyhovuje ako žijem. Teším sa, že v sebe cítim harmóniu. Som spokojná sama so sebou. Som rada sama so sebou. A som spokojná aj s tým, koľko mám rokov.

Ale nezamietate tú myšlienku, že raz...

Život ma naučil nepoužívať slovo nikdy.

Tlačiť Diskusia (9)
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE