Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Aj vaša záhrada je v zime sivá a bez zelene? Netradičné tipy, ako ju premeniť na čarovné miesto

31.01.2016 jan

V zime sa naša záhrada zmení na sivasté miesto bez zelene. Vďaka netradičným dekoráciám ju dokážete premeniť na čarovné miesto.

Takáto dekorácia vydrží aj mrazy. 10 obrázkov vo fotogalérii Takáto dekorácia vydrží aj mrazy.

Stavte na vence

Veselé snehuliačiky za pár vencov z konárov a suchých listov dokážu vytvoriť nádherné zátišie. Vyrobte viac vencov a niektoré z nich ozdobte striebornými guľami.

Skrášlia a pomôžu

Sú milé a pritiahnu vám do záhrady aj život v podobe vtáčikov. Rozvešajte po stromoch vtáčie búdky, pokojne aj viacero kúskov na jeden strom. Rozvešajte vtáčie búdky a ozdobte ovocím. 10 obrázkov vo fotogalérii Rozvešajte vtáčie búdky a ozdobte ovocím.

Ľadové kráľovstvo

Ak vonku mrzne, môžete si vyrobiť netradičné svietniky z ľadu. Stačí do misky naliať vodu a pridať pár lístočkov, konárikov či kvietkov. Do stredu misky vložte menší pohárik a zaťažte ho kamienkom. Nechajte vonku zmrznúť a potom vyklopte. Vonku nechajte zmrznúť a potom vyklopte. 10 obrázkov vo fotogalérii Vonku nechajte zmrznúť a potom vyklopte.

Ozdobný stolík

Stačí jeden kovový stolík, na ktorý naukladáte rôzne ozdoby, ako košík so šiškami, malý črepníček, veniec a rôzne sviečky. Takáto dekorácia vydrží aj mrazy.

Takáto dekorácia vydrží aj mrazy. 10 obrázkov vo fotogalérii Takáto dekorácia vydrží aj mrazy.

Rozžiarený sneh

Niekoľko lámp zapichnutých v snehu a v nich jednoduché sviečky dodajú zasneženej záhrade tú skutočnú čarovnú atmosféru. Medený zápich, ktorý vám poslúži aj ako svietnik, kúpite v každom hobby obchode. Má ladný tvar a vydrží v každom počasí. Zasneženej záhrade dodajú atmosféru. 10 obrázkov vo fotogalérii Zasneženej záhrade dodajú atmosféru. Niekoľko lámp zapichnutých v snehu. 10 obrázkov vo fotogalérii Niekoľko lámp zapichnutých v snehu.

Zababušte sa

Chcete sa prezuť, alebo len tak oddýchnuť po sánkovačke? Určite padnú vhod ovčie kožušiny, teplé deky, vankúše, ktoré krásne vyniknú na bielej drevenej lavičke. Vhod padnú určite aj ovčie kožušiny. 10 obrázkov vo fotogalérii Vhod padnú určite aj ovčie kožušiny.

Zamerajte sa na detaily

Na vonkajšej terase určite vynikne guľatá váza s vetvičkami a ozdobami z hodvábneho papiera. Neprehliadnuteľné sú aj obyčajné farebné lampióny. Guľatá váza s vetvičkami. 10 obrázkov vo fotogalérii Guľatá váza s vetvičkami. Neprehliadnuteľné sú aj obyčajné farebné lampióny. 10 obrázkov vo fotogalérii Neprehliadnuteľné sú aj obyčajné farebné lampióny.

Atmosféra aj po Vianociach

Nechajte si vianočnú výzdobu aj po sviatkoch, váš balkón bude žiariť nielen celú zimu, ale vás aj častejšie pritiahne na čerstvý vzduch. Váš balkón bude žiariť nielen celú zimu. 10 obrázkov vo fotogalérii Váš balkón bude žiariť nielen celú zimu.

Tlačiť Diskusia