Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Známa moderátorka priznala, ako vyzerala pred 30 rokmi: Toto ste o Soni Müllerovej netušili!

15.01.2016 piv

Soňa Müllerová je bývalá hlásateľka, ktorá je vždy štýlovo oblečená a má výbornú postavu, ktorú by jej nejedna "osemnástka" mohla závidieť. Nie vždy to tak však bolo!

Soňa Müllerová 14 obrázkov vo fotogalérii Soňa Müllerová

Ako Soňa vyzerala pred viac ako tridsiatimi rokmi?

Soňa Müllerová - rok 1983 14 obrázkov vo fotogalérii Soňa Müllerová - rok 1983

Soňa Müllerová je známa moderátorka, ktorá v Slovenskej televízii pracuje neuveriteľných 34 rokov. V súčasnosti moderuje populárnu reláciu Dámsky klub. Je vždy veľmi vkusne a štýlovo oblečená, módu má jednoducho " v malíčku". Počas natáčania novej časti zábavnej populárnej šou Neskoro večer moderátorovi Petrovi Marcinovi prezradila, ako vyzerali jej televízne začiatky.

Soňa 14 obrázkov vo fotogalérii Soňa

"Keď som išla na konkurz do Slovenskej televízie, mala som o desať kíl viac. Dala som si sponku do vlasov, mama mi uplietla pekný sveter. Vtedy sme tri dni prechádzali viacerými kolami, dávali nám rôzne úlohy. Zobrali ma spolu s Ľudkou Farkašovskou a Milošom Bubánom. Tonko Ulický, ktorý vtedy prijímal hlásateľky, si ma zavolal a hovorí mi: "Soňa, vy cvičíte? A ja, že nie. A on mi hovorí: "Ale mali by ste." "Veľmi kulantne ma upozornil, aby som schudla," priznala v rozhovore šarmantná moderátorka.

Soňa Müllerová 14 obrázkov vo fotogalérii Soňa Müllerová

Tlačiť Diskusia (6)
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE