Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Šťastná mama tu ešte netušila, že jej bábätko raz bude poznať každý: Z anjelika vyrástla krásavica! Kto je to?

04.02.2016 anp

Z tohto roztomilého bábätka vyrástla nádherná herečka. Aj keď od nakrúcania jej kultového filmu ubehlo 36 rokov, stále vyzerá fantasticky.

Malá Brooke so svojou mamou Teri. 9 obrázkov vo fotogalérii Malá Brooke so svojou mamou Teri.

Z ambiciózneho dievčatka vyrástla jedna z najkrajších herečiek. Brooke Shields preslávila úloha Emmeline v nezabudnuteľnej Modrej lagúne (1980). Dnes má 50 rokov, ale na svoj vek rozhodne nevyzerá.

V kultovej Modrej lagúne s krásnou Brooke Shields. 9 obrázkov vo fotogalérii V kultovej Modrej lagúne s krásnou Brooke Shields.

Nielen krásna, ale aj inteligentná

Brooke Shields už mala rozbehnutú úspešnú kariéru herečky a modelky, keď ju v roku 1983 vzali na Princeton. Získala diplom z francúzskej literatúry a stala sa vzorom ženy, ktorá dokáže byť krásna, nadaná, úspešná a múdra zároveň.

V kultovej Modrej lagúne s krásnou Brooke Shields. 9 obrázkov vo fotogalérii V kultovej Modrej lagúne s krásnou Brooke Shields.

V puberte trpela mindrákmi

Aj keď patrí medzi najkrajšie hollywoodske herečky, priznala, že v puberte trpela mindrákmi. Nízke sebavedomie týkajúce sa jej tela viedlo dokonca k tomu, že o panenstvo prišla až v 22 rokoch, čo je výrazne za americkým priemerom. „Dnes by som asi mala sex oveľa skôr,“ priznala hviezda Modrej lagúny v rozhovore pre magazín Health.

Brooke zmaturovala v roku 1983. 9 obrázkov vo fotogalérii Brooke zmaturovala v roku 1983.

Láska nestačí

Brooke je po druhýkrát vydatá a s manželom Chrisom Henchym má dve dcéry. „Bez lásky by to nebolo možné, ale láska nestačí. Bez komunikácie to nejde. Môžete si myslieť, že láska všetko zmení, ale potom máte deti a všetko je inak. Deti vás nemusia nutne spojiť, skôr vám poskytnú niekoľko veľkých výziev,“ myslí si Brooke.

Brooke je aj po päťdesiatke dokonale krásna. 9 obrázkov vo fotogalérii Brooke je aj po päťdesiatke dokonale krásna.

Na sociálnej sieti pravidelne zverejňuje fotky zo svojho detstva. Na jednej z nich je odfotená s mamou Teri, ktorá zomrela ako 79-ročná v roku 2012. Brooke vydala autobiografickú knihu s názvom There Was a Little Girl. Opísala v nej svoj vzťah k matke, ktorá bojovala so závislosťou od alkoholu.

Malá Brooke so svojou mamou Teri. 9 obrázkov vo fotogalérii Malá Brooke so svojou mamou Teri.

Z malého tigríka vyrástla hviezda Modrej lagúny. 9 obrázkov vo fotogalérii Z malého tigríka vyrástla hviezda Modrej lagúny. Brooke na pláži. 9 obrázkov vo fotogalérii Brooke na pláži. Z malého dievčatka vyrástla krásna herečka. 9 obrázkov vo fotogalérii Z malého dievčatka vyrástla krásna herečka. Brooke sa v detstve venovala baletu. 9 obrázkov vo fotogalérii Brooke sa v detstve venovala baletu.

Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE