Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Profesor Snape z Harryho Pottera: So svojou životnou láskou sa oženil len rok pred smrťou! Tušil koniec?

16.01.2016 Casprezeny.sk

Alan Rickman (†69) alias profesor Snape z Harryho Pottera sa celý život bránil svadbe. Svoju vyvolenú si napokon vzal po 50 rokoch vzťahu len rok pred svojou smrťou.

Alan Rickman a Rima Horton 10 obrázkov vo fotogalérii Alan Rickman a Rima Horton

Alan Rickman (†69) alias profesor Snape z Harryho Pottera zomrel po dlhom boji s rakovinou, ktorú pred verejnosťou tajil. Iba rok pred svojou smrťou urobil herec niečo, čo nikto nečakal.

Britský herec Alan Rickman, ktorého u nás poznáme najmä ako profesora Snapa z Harryho Pottera či ako neverného Harryho z Lásky nebeskej, sa približne pred rokom tajne oženil so svojou životnou partnerkou Rimou Horton. Jeho vyvolená na tento deň čakala celých 50 rokov.

Alan Rickman a Rima Horton 10 obrázkov vo fotogalérii Alan Rickman a Rima Horton

Rima Horton spoznala svojho osudového muž ešte v roku 1965, on mal 19 rokov, ona 18. Odvtedy celé roky žili spolu v spokojnom vzťahu v Londýne. Po polstoročí sa dočkala. O svadbe dlhoročného páru nikto nevedel, vzali sa začiatkom minulého roka v utajení v New Yorku, prezradili to až dodatočne.

Alan priznal, že na svadobný prsteň pre Rimu minul 190 eur, aj keď ona ho nikdy nenosí. Rima Horton je aktívnou členkou labouristickej strany a pracovala aj ako lektorka ekonómie na Kingston-upon-Thames University.

Alan Rickman a Rima Horton 10 obrázkov vo fotogalérii Alan Rickman a Rima Horton

Aj keď páru zrejme vyhovoval spoločný život "bez papiera", je celkom možné, že sa herec napokon so svojou partnerkou rozhodol oženiť aj preto, že bol vážne chorý. O hercovej vážnej chorobe vedeli len jeho blízki.

Alan Rickman sa preslávil postavou učiteľa 10 obrázkov vo fotogalérii Alan Rickman sa preslávil postavou učiteľa

Tlačiť Diskusia
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE