Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Sexica Jennifer Lopez prezradila intímne tajomstvo! Toto veľmi miluje a raz by to chcela aj zažiť

17.01.2016 Famous

Speváčka a herečka Jennifer Lopez (46) sa po dvoch rokoch vrátila s svojmu zajačikovi Casperovi a teraz priznala, čo by chcela zažiť.

Jennifer Lopez by chcela mať svadbu v kostole! 5 obrázkov vo fotogalérii Jennifer Lopez by chcela mať svadbu v kostole!

To, čo vypáči z celebrít Ellen DeGeneres, sa nepodarí žiadnemu inému moderátorovi talk show. Kamarátka slávnych vie nenásilnou metódou získať od slávnych tvárí aj tie veľmi intímne tajomstvá ich duše. A podarilo sa jej to aj v prípade Jennifer Lopez. Tá síce vehementne vylučuje, že by sa v blízkej dobe vydala štvrtýkrát, ale v rozhovore s Ellen prezradila, že miluje svadby a rada by sa raz vydala v kostole.

Jennifer sa na konci minulého roka zase začala vídať so svojím bývalým priateľom Casperom Smartom. S tanečníkom sa rozišla pred dvoma rokmi a užívala si života slobodnej matky. Vraj jej ku šťastiu nič nechýba. Partner jej môže to šťastie len zväčšiť. Ale nikdy nebol a nie je kľúčom k vnútornému pocitu šťastia. Každopádne do roku 2016 vstúpila opäť s Casperom ako partnerom.

Jennifer Lopez by chcela mať svadbu v kostole! 5 obrázkov vo fotogalérii Jennifer Lopez by chcela mať svadbu v kostole!

Na otázku Ellen DeGeneres, či medzi jej tohtoročnými predsavzatiami je aj svadba, Jennifer odpovedala: "Žiadna svadba! Neplánujem žiadnu svadbu ... Úprimne! "

"Som teraz šťastná, pretože mám pocit, že vo vzťahu aj bez neho som šťastná. Niekto vám to šťastie môže ešte zväčšiť, ale to vás šťastnými neurobí a človek sa musí urobiť šťastným sám za seba. Je to krivka, po ktorej sa učím ísť. Chcem povedať, mala som naozaj skvelé lásky a som si istá, že ešte mať budem, "dodala štyridsaťšesťročná herečka a speváčka.

Avšak Ellen sa vypytovala ďalej a zaujímalo ju, či je svadba úplne vylúčená do konca života, alebo sa Jennifer plánuje niekedy v budúcnosti vydať. "Možno. Milujem ten pocit - vydávať sa! Naozaj sa chcem raz vydať v kostole v tých veľkých bielych šatách," dodala kráska, ktorá má z manželstva s Markom Anthonym dvojčatá Emme a Maxa.

Jennifer Lopez na párty k iHeartRadio Music 5 obrázkov vo fotogalérii Jennifer Lopez na párty k iHeartRadio Music

Pred Anthonym boli jej manželmi čašník Ojani Noa a tanečník Cris Judd. Krátko bola tiež zasnúbená s hercom Benom Affleckom a žila s raperom Seanom P. Diddym Combsom.

 

Tlačiť Diskusia (1)
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE