Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Ako sa zbaviť vodného kameňa? Šikovný trik si s ním hravo poradí: Stačí pár kvapiek a je po probléme!

21.01.2016 iva

Čitatelia nám poradili, ako sa rýchlo zbaviť usadeného vodného kameňa, ale aj ako ľahko narovnať somárske uši na knihách. Toto sa vám zíde!

Ako sa zbaviť vodného kameňa? 5 obrázkov vo fotogalérii Ako sa zbaviť vodného kameňa?

✱ Usadený vodný kameň na batériách dobre odstránite pomarančom. Nakvapkajte šťavu pomaranča na zasiahnuté miesta a potom povtierajte mäkkou handričkou.

Usadený vodný kameň na batériách dobre odstránite pomarančom. 5 obrázkov vo fotogalérii Usadený vodný kameň na batériách dobre odstránite pomarančom. Nakvapkajte šťavu pomaranča na zasiahnuté miesta a potom povtierajte mäkkou handričkou. 5 obrázkov vo fotogalérii Nakvapkajte šťavu pomaranča na zasiahnuté miesta a potom povtierajte mäkkou handričkou.

✱ Poohýbané rohy na knihách, takzvané somárske uši, ľahko narovnáte, keď na ne položíte navlhčený savý papier a pomaly prejdete žehličkou zapnutou na najnižší stupeň.

Ako odstrániť poohýbané rohy na knihách? 5 obrázkov vo fotogalérii Ako odstrániť poohýbané rohy na knihách?

Položte na rohy navlhčený savý papier a pomaly prejdite žehličkou zapnutou na najnižší stupeň. 5 obrázkov vo fotogalérii Položte na rohy navlhčený savý papier a pomaly prejdite žehličkou zapnutou na najnižší stupeň.

 

 

Tlačiť Diskusia (2)