Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Legendárneho Sandokana by ste už nespoznali: Život sa s ním nemaznal, takto vyzerá slávny dobrodruh dnes

18.01.2016 Casprezeny.sk

Slávneho Sandokana (70) v súkromí osud potrápil. Musel sa vyrovnať so smrťou troch najbližších ľudí. Ako ho to poznačilo?

Kabir Bedi 9 obrázkov vo fotogalérii Kabir Bedi

Bollywoodsky herec Kabir Bedi vďačí za svoju popularitu v Európe, a teda aj u nás, talianskemu režisérovi Sergiovi Sollimovi, ktorý ho obsadil do seriálu o odvážnom a spravodlivom Sandokanovi. Pred rokmi dokázal tento herec pritiahnuť k televíznym obrazovkám tisíce divákov.

Kabir Bedi v roku 1976 9 obrázkov vo fotogalérii Kabir Bedi v roku 1976

Je to neuveriteľné , ale tento herec s indicko-anglickými koreňmi uplynulý víkend oslávil už sedemdesiatku. Na svet prišiel v roku 1947, jeho otec sa volal Baba Bedi a bol Ind, matka Freda Marie Houlston Bedi (1911 - 1977) bola Angličanka. Rodičia sa spoznali pri štúdiách v Oxforde. V Anglicku sa tiež v roku 1933 vzali. Kabir má ešte staršieho brata a mladšiu sestru.

Kabir Bedi ako Sandokan s Rominou Power 9 obrázkov vo fotogalérii Kabir Bedi ako Sandokan s Rominou Power

Kabir pôvodne vyštudoval históriu, ale po čase začal hrať v divadle v Bombaji a odtiaľ sa dostal pred filmové kamery. No nebyť úlohy Sandokana, bol by z neho možno doteraz len indický televízny herec. Vďaka tejto úlohe sa mu však otvorili dvere k ďalším zaujímavým, aj keď stále len dobrodružným úlohám. Objavil sa napríklad aj v Bondovke popri slávnom Rogerovi Mooreovi, v seriáloch Dynastia či Knight Ryder.

Kabir Bedi 9 obrázkov vo fotogalérii Kabir Bedi

Ako to už býva, mediálnu slávu si náležite užíval, a nikdy nemal núdzu o milenky. Sám priznáva, že využíval svoj vzhľad aj popularitu. Jeho osobný život však napriek tomu nebol príliš šťastný. Je štvrtýkrát ženatý, a mal aj dlhšie mimomanželské vzťahy. Z prvého manželstva Protimou Bedi (od 1968–1973) mal dcéru a syna. Jeho syn však trpel depresiami a schizofréniou, a ako 26-ročný spáchal samovraždu. Aj Protima tragicky zahynula pri zosuve pôdy v Bombaji. Ďalšou manželkou, s ktorou má syna Adama, bola Angličanka Susan Humphreys, aj ich manželstvo sa skončilo rozvodom, rovnako ako manželstvo s Nikki Bedi (od 1992–2005).

Kabir Bedi si zahral aj v Bondovke. 9 obrázkov vo fotogalérii Kabir Bedi si zahral aj v Bondovke.

K jeho osudovým ženám patrila aj herečka a modelka Parveen Babi (†55), ktorú v roku 2005 našli mŕtvu v jej byte. Bola vážne chorá, ale odmietala sa liečiť a zomrela celkom opustená.

Kabir Bedi zije s Parveen Dusanj od roku 2005. 9 obrázkov vo fotogalérii Kabir Bedi zije s Parveen Dusanj od roku 2005.

Deň pred svojou sedemdesiatkou (15. januára 1916) sa slávny Sandokan oženil po štvrtýkrát, so svojou dlhoročnou partnerkou Parveen Dusanj (41), ktorá je dokonca o štyri roky mladšia, než jeho dcéra Pooja. Žije s ňou už od roku 2005.

  Deň pred svojou sedemdesiatkou sa Kabir Bedi oženil s Parveen Dusanj. 9 obrázkov vo fotogalérii Deň pred svojou sedemdesiatkou sa Kabir Bedi oženil s Parveen Dusanj.

Tlačiť Diskusia (21)
NEPREHLIADNITE