Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Ani princezné nie sú z cukru! Šibalke ani po páde na lyžiach nezmizol úsmev z tváre: Uhádnete, komu patrí?

22.01.2016 Lenka Májiková

Ako najradšej trávia najchladnejšie dni v roku? Známe osobnosti sa radi na svahu vybláznia aj predvedú v najnovších zimných módnych kúskoch.

Princezná Estelle ani po páde na lyžiach nezmizol z tváre šibalský úsmev. 4 obrázky vo fotogalérii Princezná Estelle ani po páde na lyžiach nezmizol z tváre šibalský úsmev.

Seal

Bez hudby ani na krok

 

Hudobníka v sebe nezaprie ani na svahu. Najskôr vytiahne slúchadlá, až potom snoubord.

Seal najskôr vytiahne slúchadlá, až potom snowboard. 4 obrázky vo fotogalérii Seal najskôr vytiahne slúchadlá, až potom snowboard.

Zoe Saldana

Pozor na stabilitu!

 

Krásna herečka známa z filmu Avatar sa pýši dokonalou postavičkou. Vyzerá to tak, že si musí dávať poriadny pozor, aby na svojich ultraštíhlych nôžkach udržala rovnováhu.

Zoe Saldana sa pýši dokonalou postavičkou. 4 obrázky vo fotogalérii Zoe Saldana sa pýši dokonalou postavičkou.

Ireland Baldwin

Snežná šelma

Z krásnej dcéry hereckej dvojice Kim Basinger a Aleca Baldwina sa medzičasom stala vychytená modelka. Fit sa udržiava aj jazdením na snouborde.

Ireland Baldwin sa fit udržiava aj jazdením na snowboarde. 4 obrázky vo fotogalérii Ireland Baldwin sa fit udržiava aj jazdením na snowboarde.

Princezná Estelle

Dám si pauzičku

Ani princezné nie sú z cukru. 3-ročnej členke švédskej dynastie ani po páde na lyžiach nezmizol z tváre šibalský úsmev.

Malá Estelle sa čím ďalej, tým viac podobá na svoju mamu. Má síce plavé vlásky, ale tváričkou a najmä očami je to celá mamina, švédska princezná Victoria.

Princezná Estelle ani po páde na lyžiach nezmizol z tváre šibalský úsmev. 4 obrázky vo fotogalérii Princezná Estelle ani po páde na lyžiach nezmizol z tváre šibalský úsmev.

Tlačiť Diskusia
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE