Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Schudli ste, ale problémová zóna odoláva každej diéte? Zázračný tip, ako s ňou vybabrať: Toto by vám nenapadlo!

20.01.2016 bes

Schudli ste, ale nie tam, kde by ste si to želali najviac? Každá z nás má problémovú zónu, ktorá odoláva cielenému tréningu aj diétam. Nezúfajte, prezradíme vám, čo na ňu platí!

Ako sa zbaviť aj posledných kíl navyše? 3 obrázky vo fotogalérii Ako sa zbaviť aj posledných kíl navyše?

Upravili ste si stravovanie, začali cvičiť a všetka tá námaha začala prinášať ovocie. Postava je pevnejšia, kilá idú dole… ale ako na potvoru, niektoré partie sa ukázali odolné voči tréningu aj diétam! Uznávaný nutričný poradca z New Yorku Mike Roussell prezradil, prečo je to tak a čo sa s tým dá robiť.

Boky a stehná? Na vine sú hormóny!

Príčinou vzdorovania tukových vankúšikov môže byť zvýšená hladina estrogénu. Aby ste znížili produkciu tohto hormónu v tele, netreba hneď hltať tabletky či rôzne doplnky výživy. Obohaťte svoj jedálny lístok o brokolicu, kel (obyčajný aj ružičkový) a kapustu. Konzumácia tejto zeleniny dokáže znížiť hladinu estrogénu a je obzvlášť prospešná, ak máte problémy s obúraním tuku na bokoch a stehnách.

Obohaťte svoj jedálny lístok o brokolicu. 3 obrázky vo fotogalérii Obohaťte svoj jedálny lístok o brokolicu.

Dôležité balastné látky

Aj keď za vašimi kilami navyše nie sú hormóny, spomínaná zelenina pomáha pri chudnutí. Prečo? Obsahuje množstvo balastných látok, teda nestráviteľných zložiek, ktoré ovplyvňujú vylučovanie tráviacich žliaz a urýchľujú prechod potravy črevom.

Len diéta nestačí

Podľa Rousella najlepší výsledok dosiahnete vtedy, ak okrem zmeny v stravovaní zaútočíte na problémové partie cieleným tréningom. Špeciálne cviky zamerané na konkrétne problémové zóny dokážu s vašou postavou naozaj zázraky.

Špeciálne cviky zamerané na konkrétne problémové zóny dokážu s postavou zázraky. 3 obrázky vo fotogalérii Špeciálne cviky zamerané na konkrétne problémové zóny dokážu s postavou zázraky.

Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE