Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Čo prezradia vlasy o vašom sexuálnom živote? Oveľa viac, ako ste si doteraz mysleli: Budete sa červenať!

21.01.2016 chyb

Áno, počujete správne. Aj vlasy vraj vedia napovedať veľa o tom, aké sme. Podľa reči našej koruny krásy by sme mali byť v intímnych chvíľach takéto...

Čo prezradia vlasy o vašom sexuálnom živote? 5 obrázkov vo fotogalérii Čo prezradia vlasy o vašom sexuálnom živote?

Typ 1 – Dlhé rovné vlasy

Dlhé vlasy patria vo všeobecnosti za symbol ženskosti. Dlhé, rovné a rovno strihané by na prvý pohľad mohli naznačovať, že ide o ženu s nudným imidžom i sexuálnym životom. Nemusí to tak byť. Za touto presnosťou v zostrihu sa skrýva perfekcionizmus! Voňavé sviečky, ružové lístky, fľaša dobrého sektu a pripravený zoznam zaľúbených piesní sú u tejto ženy súčasťou jej zvádzania. Na druhej strane si to vyžaduje precíznu prípravu. Spontánnosť nie je práve jej silná stránka.

Dlhé vlasy patria vo všeobecnosti za symbol ženskosti. 5 obrázkov vo fotogalérii Dlhé vlasy patria vo všeobecnosti za symbol ženskosti.

Typ 2 – Strapatá frizúra

Jej nositeľka by mala byť nekomplikovaná. Dlhé zvádzanie je, zdá sa, zbytočné. Neznamená to automaticky, že by bola iba na „rýchlovky“. Jednoducho jej vyhovuje jednoduché priamočiare milovanie, ktoré sa nenaťahuje na hodiny.

Dlhé zvádzanie je, zdá sa, zbytočné. 5 obrázkov vo fotogalérii Dlhé zvádzanie je, zdá sa, zbytočné.

Typ 3 – Uletené účesy

Nezvyčajný zostrih a divoké farby sa vraj rovnajú záľubám v nezvyčajných sexuálnych praktikách. Niečo by na tom byť mohlo, keďže nositeľky týchto účesov sa riadia heslom – myslite si, čo chcete. Sú to veľké individuality, ktoré sa nestajlujú pre mužov, ale pre dobrý pocit zo seba samých. A to by malo platiť aj pre sexuálny život.

Typ 4 – Dokonalé kučery

Nositeľky kučierok sa o svoje vlasy starajú rady. Čo z toho možno vyvodiť pre sexuálny život? Aj tieto ženy si vraj potrpia na veľký scenár. No nie romantický, ale zacielený na to, aby ako hlavné hrdinky zapadli do deja čo najlepšie.

Nositeľky kučierok sa o svoje vlasy starajú rady. 5 obrázkov vo fotogalérii Nositeľky kučierok sa o svoje vlasy starajú rady.

Typ 5 – Pixie účes alebo lob

Precíznosť by mala byť výsadou žien, ktoré sú nositeľkami hravej frizúry či dlhej varianty bobu. Zvodné hry s potravinami? Hlúposť! Romantické nežnosti na pláži? Je z toho len piesok vo vlasoch. To vyzerá na veľmi pragmatické milovanie. Keby... Keby tieto ženy neboli aj zábavné, odviazané a nemali prehľad! Presne také vraj sú a to vyzerá na poriadnu dávku zábavy v posteli.

Typ 6 – Vlnité vlasy

Ich majiteľky sú údajne veľmi citlivé. Partneri sa o ne musia obzvlášť starať. Sex na jednu noc nie je nič pre ne. V milostnom živote si vraj potrpia na milostné vyznania, hlboké pohľady a dlhé vášnivé bozky.

V milostnom živote si vraj potrpia na milostné vyznania, hlboké pohľady a dlhé vášnivé bozky. 5 obrázkov vo fotogalérii V milostnom živote si vraj potrpia na milostné vyznania, hlboké pohľady a dlhé vášnivé bozky.

Tlačiť Diskusia (4)
NEPREHLIADNITE