Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Sex bol na začiatku ako droga, potom prišla krutá realita: Až po rokoch zistila, za koho sa vlastne vydala!

24.01.2016 Casprezeny.sk

Na začiatku vzťahu je sex vzrušujúci, nový a skvelý. Väčšinou ho jednoducho chcete stále.

Neskoro zistila, za koho sa vlastne vydala... Neskoro zistila, za koho sa vlastne vydala...

Vzala som si svojho muža po pár mesiacoch a na to, že je závislý od sexu, som prišla príliš neskoro...

Euforický obláčik lásky zatieňuje vaše racionálne uvažovanie o tom, že je na svete potrebné aj niečo viac než fyzická láska, pretože všetko to dotýkanie a hladkanie je také úžasné. On miluje vaše telo, vaše telo miluje jeho telo a všetky tie bláznivé hormóny prúdia vašimi žilami a pripadáte si ako na inej planéte.

Keď ste vo vzťahu s niekým, kto sa vám naozaj páči a vy sa páčite jemu, tak ste v podstate obaja závislí od sexu. Keď to chcete, tak to proste musíte mať a je vám jedno, čo sa deje, alebo či to bude mať nejaké následky. No čo, tak prídete neskoro do práce, tá ranná rýchlovka za to predsa stála.

Avšak tento stav netrvá večne a z toho poblúznenia pomaly vytriezviete, v tom prípade sa potom buď rozídete, alebo sa vzťah posunie do ďalšej roviny. Táto rovina nie je taká vzrušujúca, ale je rozhodne pohodlná. Spoznáte svoje telá veľmi dobre, ale tiež sa oveľa lepšie poznáte navzájom a tým pádom môžete oveľa ľahšie analyzovať nálady toho druhého a snažiť sa ich tolerovať alebo rešpektovať to, že práve nemusí byť v nálade na nejaké vyvádzanie v perinách.

Pokiaľ teda nežijete s človekom závislým od sexu

Ja som si uvedomila, že som si jedného takého závisláka vzala, až pár rokov po svadbe. Randili sme spolu len pár mesiacov predtým, než sme sa vzali, takže v podstate som bola v tej fáze sexuálneho maniaka sama, keď sme si sľubovali lásku do konca života. Nakoniec som si dokonca priala byť snáď radšej mŕtva.

Môj, teraz už exmanžel veril, že mu moje telo patrí a že neprichádza do úvahy, aby by som mu odmietla prístup. Keď som ho odmietla, či už preto, že som bola unavená, pretože som sa starala o malé deti, alebo som jednoducho nemala chuť, otočil sa ku mne chrbtom, chladný ako kameň a jeho táraniny mierili do živého. Preplakala som sa až k spánku, chcela som, aby miloval mňa a nielen sex so mnou.

Na začiatku vzťahu je sex ako droga

Povedal mi, že ma rešpektuje a chce sex len raz denne, aj keď optimálne by bolo trikrát, pretože si hovoril, že trikrát by pre každú ženu mohlo byť veľa. Len som vyvaľovala oči a hovorila si, bože, aký je ku mne ohľaduplný!

Keď žijete s niekým, kto to chce stále, nie je priestor pre to, aby ste to chceli vy. Viete, že on na to stále myslí, že je to jediný moment v jeho živote, kedy si pripadá naozaj živý, ale z vás to naopak život vysáva.

Začal pozerať porno, priala som si, aby si radšej našiel inú ženu, ale to ako sexuálne frustrovaný manžel nemohol dopustiť. Kvôli pravidelnému prísunu erotických filmov sa pozmenili jeho očakávania v sexe a moja neochota s ním spať viac ako tri až štyrikrát do týždňa ho rozhorčovali stále viac. Začal ma ignorovať mimo spálne, nemyslím si, že sme za posledné dva roky nášho manželstva mali normálny rozhovor. Snažila som sa to s ním riešiť , ale tvrdil mi, že je to len v mojej hlave a že je všetko úplne v poriadku a že ma hrozne miluje. Môj problém, nie jeho!

Nakoniec som odmietala viac a viac, a keď sa ma dotkol, tak som vnútorne uhla. Každý dotyk totiž viedol k sexu. Jedna červená vlajka s nápisom pozor, ktorú som na začiatku vzťahu prehliadla, bola, keď mi povedal, že nemá cenu sa dotýkať, pokiaľ to nepovedie k sexu.

Láska

Postupne, keď so mnou mal sex, nepovedala by som, že to bolo znásilnenie, aj keď som to nechcela, ale neodstrčila som ho, len som tam ležala, nenávidela samu seba, jeho a celý svet. Bol otrávený z toho, že som si to s ním nechcela užiť. Začali sme chodiť na spoločnú terapiu a doktorka mi odporučila antidepresíva. Nemala som silu hľadať niekoho iného, teraz chodím na individuálne konzultácie a dávam sa dokopy.

Raz v noci, keď už som ho naozaj odstrčila, aby som mu dala najavo svoju nevôľu, buchol päsťou tesne vedľa mojej hlavy do vankúša. V tom momente som sa začala báť. Otočil sa k stene a v priebehu minúty zaspal. Ja som nezažmúrila celú noc oko a premýšľala o tom, čo si počnem.

Začala som šetriť peniaze, úplne som už vzdala všetky rozhovory. Boli sme ako dve kocky ľadu. Pár mesiacov po incidente v spálni som podala žiadosť o rozvod. Odsťahovala som sa s deťmi len s fotoalbumom, oblečením a mojím autom.

Tyran

Až potom sa začalo to pravé peklo, pretože ja som zrazu bola tá mrcha bez srdca, ktorá opustila svojho oddaného manžela úplne bez príčiny. Stratila som veľa kamarátov a známi sa na mňa pozerali takým tým pohľadom, čo majú odložený pre ľudí, ktorí robia veľkú životnú chybu. Všetci sa ma snažili presvedčiť, že ničím svojim deťom život, ale pravda je, že sa majú oveľa lepšie než kedykoľvek predtým. Ja sa mám tiež oveľa lepšie, moje telo patrí opäť mne a nikdy ma už nikto nepresvedčí o tom, že by to bolo inak.

Tlačiť Diskusia (7)
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE