Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Ako sa ráno dostať do formy? 5 bleskových beauty trikov: Stačí pár sekúnd a budete svieža a príťažlivá

24.01.2016 bes

Neviete sa po prebudení rýchlo dostať do formy? Máme pre vás triky, s ktorými budete hneď od rána vyzerať neodolateľne svieža a príťažlivá.

Ako sa ráno dostať do formy? 5 obrázkov vo fotogalérii Ako sa ráno dostať do formy?

Poznáte to. Opuchnuté oči, sivastá pokožka, šupinky či drobné vyrážky, to všetko nám ráno znepríjemňuje život. Ako si s tým poradiť?

Máme pre vás triky, s ktorými budete hneď od rána vyzerať neodolateľne svieža a príťažlivá. 5 obrázkov vo fotogalérii Máme pre vás triky, s ktorými budete hneď od rána vyzerať neodolateľne svieža a príťažlivá.

1. Vstávajte o pár minút skôr

Pri prvom zazvonení budíka si predstavte niečo príjemné (šálku voňavej kávy, rozkvitnutú lúku, pláž...). Popreťahujte si celé telo, s úsmevom otvorte okno, zapnite rádio a chvíľku si zacvičte. Stačí zopár sklápačiek či drepov alebo si zatancujte.

2. Dajte si silnú sprchu

Najskôr teplú, na záver chladnejšiu, ak vydržíte tak aj studenú. Vaša pokožka to dokonale ocení, bude vzpružená a prekrvená. No poďakuje sa vám aj srdce a krvný obeh – zlepší sa ich činnosť.

3. Po sprche

sa poriadne ponatierajte výživným telovým mliekom (s vitamínmi, kolagénom, mandľovým či jojobovým olejom). Budete sa cítiť ako princezná. Po sprche sa poriadne ponatierajte výživným telovým mliekom. 5 obrázkov vo fotogalérii Po sprche sa poriadne ponatierajte výživným telovým mliekom.

4. Nalačno vypite pohár grapefruitového či pomarančového džúsu

na prečistenie čriev. Naraňajkujte sa, aby ste správne naštartovali svoj metabolizmus. Šálka dobrej kávy či čaju vám hneď zlepší náladu.

5. Pleť na tvári

si ošetrite vhodným krémom, naneste mejkap, zvýraznite oči, pery a nezabudnite na kvapku obľúbeného parfumu. Tak čo, už je to lepšie?

+ 1 trik

A čo vlasy?

Ak sa vám mastia, vyskúšajte suchý šampón. Poriadne ich prečešte, upravte do účesu a zafixujte lakom alebo gélom. Priam balzamom sú olejčeky v spreji. Dodajú vlasom potrebnú výživu a dotvoria ich vzhľad.

Ak sa vám vlasy mastia, vyskúšajte suchý šampón. 5 obrázkov vo fotogalérii Ak sa vám vlasy mastia, vyskúšajte suchý šampón.

Tak, a teraz už môžete s úsmevom začať svoj nádherný deň!

Tlačiť Diskusia