Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Mama si po otcovom pohrebe našla nového chlapa: Keď som s ním zostala sama doma, začalo sa peklo!

07.02.2016 iva

Pred vyše rokom mi zomrel otec. Mal porážku, už tretiu v poradí, a táto bola, žiaľ, smrteľná. Moja mama sa len pár mesiacov po pohrebe zmenila.

Keď mi mamin frajer vykĺbil ruku, udala som ho. Keď mi mamin frajer vykĺbil ruku, udala som ho.

Celé dni vysedávala za počítačom, začala sa maľovať a po nociach telefonovala skrytá pod paplónom. Nedalo mi to, spýtala som sa jej, čo sa deje. „Mám známosť,“ povedala s úsmevom. Veľmi som sa nahnevala, pretože to bolo priskoro, veď otec zomrel len nedávno. O pár dní som ho aj spoznala. No, ako sa hovorí, mala som dosť!

Bol to pre mňa veľmi nesympatický muž. Navyše sa mi stále chlípne pozeral všade inde, len nie do očí. Začal k nám chodiť čoraz častejšie a asi po mesiaci som s ním bola sama doma. Mama bola v práci. Navarila som, oprala, aby bolo o domácnosť postarané, a Andrej sedel pred televízorom. „Môžete si po sebe prosím umyť riad?“ spýtala som sa ho. A to som nemala robiť! Andrej na mňa vyletel, kričal a potom ma zbil. Na oku som mala modrinu, a tak som s plačom volala mame. Mama mi len povedala: „Asi si si to zaslúžila.“ Zostala som šokovaná. Ale ani keď ma uvidela, nezmenila názor.

A tak jej frajer mal zelenú a pri najbližšej príležitosti ma zbil ešte viac. Vykĺbil mi ruku a ja som šla do nemocnice, odtiaľ na políciu a udala som ho. Policajti ho zavolali na výsluch a tým sa moje trápenie ešte len začalo. Mama ma po mojom vyčíňaní na polícii zbalila a veci mi nechala na schodisku s papierom: „Už sa nikdy nevracaj, zničila si mi život.“ Toto mi stačilo na to, aby som pochopila, že si s ňou nemám čo povedať. Nepodrží ma, nepomôže mi. Zobrala som veci a išla som na pár dní ku kamarátke, kým si nájdem vlastné bývanie. Napriek všetkému dúfam, že nebude ubližovať aj jej.

Čitateľka Leja

Tlačiť Diskusia (2)
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE