Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Gillian Anderson a David Duchovny v nových Aktoch X: Takto sa zmenili Mulder a Scullyová za 25 rokov

20.01.2016 Casprezeny.sk

Agenti Mulder a Scullyová sú späť. Pozrite sa, ako sa Gillian Anderson (47) a David Duchovny (55) zmenili za takmer 25 rokov od nakrúcania prvej série. Foto vás prekvapí.

Gillian Anderson a David Duchovny 4 obrázky vo fotogalérii Gillian Anderson a David Duchovny

Keď sa v roku 2008 Duchovny a Anderson lúčili po nakarúcaní celovečerného filmu I Want to Believe, bolo medzi nimi veľké napätie a obaja vtedy vyhlasovali, že sa radi nejakú dobu vôbec neuvidia.

Gillian Anderson a David Duchovny 4 obrázky vo fotogalérii Gillian Anderson a David Duchovny

O pár dní ich však televízni diváci budú môcť opäť vidieť v nových častiach seriálu Akty X. A čo sa zmenilo v súvislosti s hlavnými predstaviteľmi? Musíme konštatovať, že agenti Mulder a Scullyová stále vyzerajú skvelo, akoby zabudli starnúť. A ešte čosi sa zmenilo.

Gillian Anderson a David Duchovny 4 obrázky vo fotogalérii Gillian Anderson a David Duchovny

Kým po nakrútení celovečeného filmu si takmer nevedeli prísť na meno, teraz je všetko inak. Dokonca sa šušká, že sa dvojica zblížila aj v súkromí. Či sú to len dohady, ktoré by mali podporiť sledovanosť novej série, ťažko povedať, faktom ale je, že tak Gillian Anderson, ako aj David Duchovny sú single.

David sa pred dvomi rokmi rozviedol s herečkou Téou Leoni, s ktorou má dve deti, dcéru Madelaine West (16) a syna Kyda Millera (13). A tak isto Gillian, ktorá síce bola dvakrát vydatá a má tri deti, už dospelú dcéru Piper Maru, a malých synov Oscara a Felixa zo vzťahu s podnikateľom Markom Griffithsom, je už takmer štyri roky sama. Nuž, uvidíme, ako sa veci vyvinú.

Gillian Anderson (47) a David Duchovny (55) 4 obrázky vo fotogalérii Gillian Anderson (47) a David Duchovny (55)

Tlačiť Diskusia (3)
NEPREHLIADNITE