Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Žiadny sexi cukríček, ale poriadny drsniak: Odpadlíka Lorenza Lamasa by ste dnes už nespoznali

21.01.2016 Casprezeny.sk

Zabudnite na dlhovlasého svalnáča na motorke. Slávneho Odpaldíka Lorenza Lamasa by ste s jeho novou vizážou už nespoznali. Ako sa vám pozdáva? Foto vnútri.

Lorenzo Lamas, ako si ho pamätáme zo seriálu Odpadlík. 6 obrázkov vo fotogalérii Lorenzo Lamas, ako si ho pamätáme zo seriálu Odpadlík.

Pri pohľade na svalnatého Lorenza Lamasa (58) v úlohe vyvrheľa Rena Rainsa zaplesalo srdce každej diváčky.

Takto si Lorenza Lamasa pamätáme zo seriálu 6 obrázkov vo fotogalérii Takto si Lorenza Lamasa pamätáme zo seriálu

Aj keď si Lorenzo Lamas zahral v niekoľkých filmoch a seriáloch, nič neprekoná slávu Odpadlíka. Viac než jeho herectvo sú skôr prepierané jeho neustále rozvody a honba za čím ďalej tým mladšou manželkou. Jeho poslednou manželkou od roku 2011 Shawna Craig a Zz piatich manželstiev má dokopy 6 potomkov.

Lorenzo Lamas 6 obrázkov vo fotogalérii Lorenzo Lamas

Shawna si získala nielen slávneho Odpadlíka, ale aj jeho dcéru Shaynu Lamas, ktorej veľmi pomohla. Shayna, ktorá s manželom mala už dcérku Princess, túžila po druhom dieťati, ale potratila. Napriek tomu sa sna o druhom dieťati nevzdala a rozhodla sa pre náhradnú matku. Tou sa stala manželka seriálového Odpadlíka Shawna Craig. "Shawna nie je len mojou nevlastnou mamou, ale aj priateľkou, skutočnou spriaznenou dušou. Teraz ju tiež môžem nazvať anjelom, ktorý požehnal našej rodine. Nielen, že robí šťastným môjho otca, ale aj mňa a manžela," prezradila minulý rok Shayne magazínu Closer Weekly.

Shawna vynosila dieťa pre svoju nevlastnú dcéru 6 obrázkov vo fotogalérii Shawna vynosila dieťa pre svoju nevlastnú dcéru

Shawna Craig tak v júli minulého roka priviedla na svet chlapčeka Lyona Lamasa-Richieho, ktorého vynosila pre svoju nevlastnú dcéru, ktorá je od nej mimochodom o rok staršia. Shawna Z Lorenza Lamasa, ktorý sa nikdy netajil túžbou dobre vyzerať, je tak dnes už viacnásobný starý otec. Napriek tomu, že so svojou piatou manželkou Shawnou už deti mať nechce, sľúbil, že vnúčikom sa bude venovať tak často, ako sa len bude dať. A musíme konštatovať, že aj ako starý otec stále vyzerá dobre.

Lorenzo Lamas 6 obrázkov vo fotogalérii Lorenzo Lamas

Tlačiť Diskusia (1)