Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Ambicióznu Dadu vyľakal priateľ: Túži po svadbe a dieťati, ja sa ešte nechcem viazať! Čo ak to so mnou vzdá?

30.01.2016 red

S priateľom sme racionálne typy. V prvých rokoch sme chceli robiť kariéru, až potom mať svadbu a dieťa. On sa však v poslednom čase snaží všetko urýchliť.

Častejšie si pripomínajte, akí ste si blízki a jeden pre druhého dôležití, ako sa dopĺňate. Častejšie si pripomínajte, akí ste si blízki a jeden pre druhého dôležití, ako sa dopĺňate.

Hnevá mato aj láka, no chcem dokončiť postgraduálne štúdium a nechcem sa ešte viazať. Bojím sa, aby to nevzdal. Zostaneme spolu?

Dada

Radíme vám:

Snažíte sa vtesnať svoj život do šablóny, ale to sa vždy nedá. Nielenže iní nebudú fungovať podľa vašich predstáv, ale ani vy sa v istých chvíľach nemusíte zachovať tak, ako si myslíte. Nerobte si z toho ťažkú hlavu. Tak, ako na niektoré veci prichádzate rozumom, na iné prídete srdcom. Na začiatku ste mali rovnakú štartovaciu pozíciu, ale teraz bežíte rozdielnym tempom.

Porozprávajte sa o tom. Vy budete musieť trochu rýchlejšie pobehnúť, on bude musieť mierne spomaliť. Častejšie si pripomínajte, akí ste si blízki a jeden pre druhého dôležití, ako sa dopĺňate. Priateľ určite pochopí, že ponáhľať sa pomaly má tentoraz naozaj zmysel.


 

Ivana sa zaľúbila do dokonalého chlapa: Keď sa k nemu nasťahovala, prišla studená sprcha!
Ivana sa bláznivo zamilovala do chlapa, ktorý bol podľa nej...


 

 

Tlačiť Diskusia (2)
Vianočné inšpirácie
Vianočné inšpirácie
NEPREHLIADNITE