Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Diane Keaton má na manželstvo radikálny názor: Spoločná domácnosť s mužom? Toto nechcite ani počuť!

06.02.2016 KaD

Nie každá žena túži zaspávať deň čo deň po boku chlapa, či nebodaj muža svojich detí. Vyhovuje im pocit slobody a voľnosti a nepotrebujú sa viazať. Diane Keaton to vidí takto.

Diane Keaton sa vôbec netají svojím radikálnym názorom na manželstvo. 4 obrázky vo fotogalérii Diane Keaton sa vôbec netají svojím radikálnym názorom na manželstvo.

Diane Keaton (69)

Randila s mužmi zvučných mien ako Al Pacino alebo Warren Beatty, ale vôbec sa netají svojím radikálnym názorom na manželstvo. „Zbožňujem mužov a veľmi rada hrám všetky tie flirtovacie hry plné vášne. Ale deliť sa s niektorým z nich o svoj život? To je predsa úplne iný svet. Na to, aby ste to dokázali, musíte byť obidvaja realisti a musíte vedieť robiť kompromisy, a to je niečo, čo by som ja nikdy nezvládla. Nikdy,“ zverila sa Diane.

Diane Keaton v romantickej komédii Annie Hall. 4 obrázky vo fotogalérii Diane Keaton v romantickej komédii Annie Hall. Deliť sa s niektorým mužom o svoj život? To je predsa úplne iný svet. 4 obrázky vo fotogalérii Deliť sa s niektorým mužom o svoj život? To je predsa úplne iný svet. Deliť sa s niektorým mužom o svoj život? To je predsa úplne iný svet. 4 obrázky vo fotogalérii Deliť sa s niektorým mužom o svoj život? To je predsa úplne iný svet.

Tlačiť Diskusia (5)