Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Baša Števulová ukázala svoje hniezdočko: Do tohto bytu sa zamilovala na prvý pohľad! Čím si ju získal?

27.01.2016 Jana Vrbová

Ako jediná športovkyňa to dotiahla do medzinárodného tímu ROXY a zažiarila aj na televíznych obrazovkách.

Počas fotenia sme mali možnosť spoznať aj  tretieho člena domácnosti, vyžlu Miu. 8 obrázkov vo fotogalérii Počas fotenia sme mali možnosť spoznať aj tretieho člena domácnosti, vyžlu Miu.

Milá, bezprostredná, živá a krásna baba s tvárou modelky. Taká je na prvý pohľad Baša Števulová. Žena, ktorá má za sebou profesionálnu kariéru snowboardistky. Roky bola súčasťou svetového tímu značky ROXY, vďaka čomu ako ROXY dievča absolvovala okrem súťaží aj množstvo módnych fotení športového oblečenia. V súčasností jazdí už viac pre radosť a potom, čo väčšinu roka trávila na cestách, sa teraz zabývala v Bratislave, kde začala študovať na vysokej škole.

Spáva so surfom

O tom, že je to akčná žena, svedčí aj nepreberné množstvo rôznych aktivít, ktorým sa venuje. Okrem snowboardovania je to najmä surfing, ktorému úplne prepadla. Dôkazom je aj surfová doska stojaca vedľa postele. Byt, v ktorom žije s priateľom si dozariaďovali len nedávno, stále však majú množstvo plánov, čo ešte zmeniť. Zlepšovákom, na ktorý sa Baška teší najviac je špeciálny vešiak, na ktorý bude môcť umiestniť všetky svoje surfy. Tie zatiaľ okrem jedného prebývajú spolu so snowboardmi v pivnici. Obľúbeným miestom v byte je kozmetický stolík, ktorý Baške kúpil priateľ. 8 obrázkov vo fotogalérii Obľúbeným miestom v byte je kozmetický stolík, ktorý Baške kúpil priateľ. Zlepšovákom, na ktorý sa Baška teší najviac je  špeciálny vešiak, na ktorý bude môcť umiestniť všetky svoje surfy. 8 obrázkov vo fotogalérii Zlepšovákom, na ktorý sa Baška teší najviac je špeciálny vešiak, na ktorý bude môcť umiestniť všetky svoje surfy.

Dvaja športovci a pes

“Už na prvý pohľad som sa zamilovala do svetelnosti a priestrannosti tohto bytu. Nemám rada tmavé kúty.” V byte dali repasovať staré drevené parkety a zariadili ho jednoduchým moderným nábytkom. “Obidvaja s priateľom sme športovci, takže žiaden načančaný gýč u nás nečakajte. Veľa našich známych oslovilo pri rekonštrukcii architektov, ale nás to ani nenapadlo. Zariaďujeme si to po svojom.”

Obľúbeným miestom v byte je kozmetický stolík, ktorý Baške kúpil priateľ. “Nepáčilo sa mu, že sa mi všade povaľujú šminky.” Počas fotenia sme mali možnosť spoznať aj tretieho člena domácnosti, vyžlu Miu, ktorá sa neustále motala nášmu fotografovi pod nohy. Účinkovala v hollywoodskom  filme Popoluška na snowboarde, ktorý bežal aj v našich kinách. 8 obrázkov vo fotogalérii Účinkovala v hollywoodskom filme Popoluška na snowboarde, ktorý bežal aj v našich kinách. “Už na prvý pohľad som sa zamilovala do svetelnosti a priestrannosti tohto bytu. 8 obrázkov vo fotogalérii “Už na prvý pohľad som sa zamilovala do svetelnosti a priestrannosti tohto bytu.

Televízny život

Ak sa vám jej tvár zdá povedomá napriek tomu, že nie ste športový fanúšik, nemýlite sa. Baška si zahrala v reality show Sladký život, kde ukázala aj tú náročnejšiu časť života športovkyne plnú tréningov. To však nie je jej jediná skúsenosť pred kamerami. Účinkovala totiž v holywoodskom filme Popoluška na snowboarde, ktorý bežal aj v našich kinách. Robila dablérku hlavnej herečke
pri akčných scénach zo svahu. “Bola to super skúsenosť. Vôbec by som nemala nič proti tomu, si niečo podobné zopakovať. A nemuselo by to byť ani spojené so snowboardingom.”

V byte dali repasovať staré drevené parkety a zariadili ho jednoduchým moderným  nábytkom. 8 obrázkov vo fotogalérii V byte dali repasovať staré drevené parkety a zariadili ho jednoduchým moderným nábytkom. V súčasností jazdí už viac pre radosť a potom, čo väčšinu  roka trávila na cestách, sa teraz zabývala v Bratislave. 8 obrázkov vo fotogalérii V súčasností jazdí už viac pre radosť a potom, čo väčšinu roka trávila na cestách, sa teraz zabývala v Bratislave.

Nikdy nezaháľa

Ďalšou aktivitou, ktorá momentálne Baške vypĺňa čas, je dovoz a predaj špeciálnych fliaš na vodu a džúsy značky Zing anything. “Teší ma, že môžem ponúkať niečo ekologické. Sú to zdravotne nezávadné dizajnové fľaše, ktoré vám odšťavia alebo podrvia ovocie rovno do vody.” Nad ďalekou budúcnosťou sa ešte nezamýšľa. Berie, čo život prináša. Jedno je isté, jazdiť neprestane ani po ukončení závodnej kariéry. Či už to bude na snowboarde, alebo surfe. Milá, bezprostredná, živá a krásna baba s tvárou modelky. Taká je Baša Števulová. 8 obrázkov vo fotogalérii Milá, bezprostredná, živá a krásna baba s tvárou modelky. Taká je Baša Števulová.

Vizitka

Vek: 28

Povolanie: snowboardistka

Záujmy: snowboarding, surfing, motorka, lezenie po skalách

Obľúbená farba: biela

Štýl: moderný

Minianketa

Čo má radšej?

Spálňa – kuchyňa
Káva – čaj
Kniha – hudba
Dom – byt
Terasa– ­ záhrada

Tlačiť Diskusia