Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Neskrotila ho žiadna kráska! Tajnostkár a zvodca Leo DiCaprio sa manželstvu oblúkom vyhýba: Čo zatĺka?

23.01.2016 Famous

Leo DiCaprio sa rád ukazuje po boku slávnych modeliek, so žiadnou ale zatiaľ nezakotvil a nesplodil dieťa. Čo je za tým?

Claire Danes vo filme Júlia a Rómeo s Leonardom DiCapriom. 4 obrázky vo fotogalérii Claire Danes vo filme Júlia a Rómeo s Leonardom DiCapriom.

Leonardo DiCaprio (41) je mladšou verziou Georgea Clooneyho. Ten sa tiež hral na starého mládenca, až ho do chomúta odvliekla britská advokátka Amal Alamuddin.

Rovnako ako v prípade Clooneyho sa v Hollywoode šušká, že obaja zakrývajú to, že majú radi mužov. George manželstvom a Leonardo krátkodobými vzťahmi s modelkami. Po jeho boku si reklamu robili Kelly Rohrbach, Toni Garrn, Gisele Bündchen či Bar Refaeli. Po rozchode s ním väčšina z nich okamžite otehotnela a tiež sa vydala.

Jedna z najromantickejších scén kultového 4 obrázky vo fotogalérii Jedna z najromantickejších scén kultového
Ďalší z magazínov, ktorý sa odvážil vypytovať na súkromie, bol britský Hello!. Leonarda sa opýtal, či by sa dokázal vžiť do úlohy ženícha. "Len veľmi nerád hovorím o niečom, čo je na takejto súkromnej úrovni. Mám úžasnú rodinu a priateľov, s ktorými si užívam život a povedal by som, že som šťastný. Čo sa týka čohokoľvek iného, príde to, keď bude správny čas. V žiadnom prípade sa to neplánuje," odpovedal vyhýbavo herec.

Leonardo DiCaprio (41) je mladšou verziou Georgea Clooneyho. 4 obrázky vo fotogalérii Leonardo DiCaprio (41) je mladšou verziou Georgea Clooneyho.

Hviezda filmu Vlk z Wallstreet sa odmieta na čokoľvek sťažovať a podľa vlastných slov je nadmieru spokojný a šťastný. "Na osobnej úrovni tu nie som preto, aby som sa na čokoľvek sťažoval, pretože mám také neskutočné šťastie v živote, že ak by som dokonca sám seba počul hovoriť, že si prajem to či ono, bolo by to celkom nechutné," dodal obľúbený herec.

Tlačiť Diskusia (1)
NEPREHLIADNITE