Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Tatko David Beckham má vo výchove jasno: Čo urobí, až jeho dcérka začne randiť? Toto sa Victorii nebude páčiť!

24.01.2016 Famous

Slávny športovec nezakrýva, že najmladšiu dcérku rozmaznáva oveľa viac ako synov, a že teda nebude mať rovnaké postavenie ako jej traja starší bratia ani v otázkach randenia a lásky.

David na malú Harper nedá dopustiť. 5 obrázkov vo fotogalérii David na malú Harper nedá dopustiť.

David sa v minulých dňoch zúčastnil charitatívneho plesu pre Unicef ​​v Los Angeles a prevzal tiež ocenenie za svoje humanitárne počiny. V rozhovore pre Entertainment Weekly sa bavil o deťoch a ich láskach.

Beckham vzal dcérku na prechádzku po meste. 5 obrázkov vo fotogalérii Beckham vzal dcérku na prechádzku po meste.
Magazín sa Beckhama pýtal na to, či už jeho potomkovia majú nápadníčky či nápadníkov. "Samozrejme, Brooklyn už je rozhodne v tom veku. Viete, má šestnásť rokov. Sme veľmi silní a veľmi prísni rodičia, ale sme ako väčšina rodičov. Milujeme naše deti a chceme pre nich rozhodne to najlepšie. Takže sa uvidí," vyhlásil otec Brooklyna, Romea, Cruza a Harper.

Tatko Beckham s dcérkou Harper. 5 obrázkov vo fotogalérii Tatko Beckham s dcérkou Harper.
Na otázku, či bude mať najmladšia dcérka inú východiskovú pozíciu pri zoznamovaní, slávny otec odpovedal: "Áno, bude to rozhodne úplne iné. Pred mojím dievčatkom som bezmocný, nemám na ňu vôbec žiadne páky. Milujem svoje deti, samozrejme, všetky rovnako, ale som rozhodne prísnejší na chlapcov, než som na Harper, kvôli tomu mám ale problémy s manželkou. " Victoria & David Beckhamovci. 5 obrázkov vo fotogalérii Victoria & David Beckhamovci. Victoria je teraz úplne ponorená do svojho návrhárskeho povolania. Takže aj keď sa v médiách začalo špekulovať o tom, že sa tento rok v lete pripojí k ostatným členkám skupiny Spice Girls, aby oslávili dvadsaťročné výročie svojho vpádu na svetovú scénu pop music, jej hovorca to poprel.

"Victoria vždy veľmi rešpektovala, aký úžasný čas prežila so skupinou v minulosti, dnes sa však zameriava predovšetkým na svoju rodinu a podnikanie v móde," jej hovorca odmieta pripustiť možnosť, že by sa chcela v lete pripojiť ku Geri Halliwellovej (Ginger Spice), Melanie Brownovej (Mel B), Melanie Chisholmovej (Sporty Spice alias Mel C) a Emme Bunton (Baby Spice).

Tlačiť Diskusia (1)